Odpovězte do středeční desáté hodiny dopolední na otázku, kdo vyhrál anketu Deníku o nejlepšího sportovce Pardubicka za rok 2008? Správnou odpověď pošlete na e–mailovou adresu pardubicky@denik.cz. Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, telefon (nejlépe mobil) a heslo „Sportovec roku“.

Z osmdesáti nominovaných sportovců odborná komise vybrala a ocenila třicet jednotlivců a pět kolektivů. Slavnostní vyhlášení se uskuteční již ve středu v Kulturním domě Hronovická. Galavečer začíná o půl páté a diváky jím provede moderátor Radek Šilhan z televize Prima.

Těšit se můžete na vystoupení populární zpěvačky Heleny Zeťové, která v současnosti pracuje na nové desce. V programu vystoupí i hudební objev – poprockový zpěvák David Deyl. O zábavu mezi vyhlášením kategorií se postará i artistická show s fotbalovými míči Helena.

Pro mimořádné ocenění za celoživotní zásluhy o sport si přijde pardubická hokejová legenda Vladimír Martinec a František Růžička, který už šedesát let pracuje pro atletiku v Pardubicích.

Na slavnostním vyhlášení budete mít možnost setkat se s dalšími úspěšnými sportovci Pardubicka. Někteří z nich dokonce aspirují na olympiádu v Londýně.

Pavla Svítková