VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledkový servis: Rozjely se šachové souteže

Pardubice - Přínášíme tradiční výsledkový servis sportovních soutěží z Pardubicka.

19.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv Deníku

Basketbal

1. liga žen: Sokol Nusle – BK Studánka 48:51 (21:21), Labuťová 15, Němečková 10, Ondřejová, Černohorská po 6, Kr. Šotolová 5, Bělohoubková, Bartoňová, T. Jochová po 3.
1. liga mužů: Sokol Šlapanice – BK Synthesia 86:76 (51:31), Brožek 18, Nalevanko 12, Formánek, Tkadlec po 11, Petric 8, Večeřa 7, Suchánek 5, Němec, Baťa po 2.
Extraliga juniorů U19: BK Synthesia – GBA Sparta 87:83 p.p. (77:77, 39:46), Výcha 23, Čejka, Svojanovský po 10, Pešík 7, Tkadlec, Picka po 5, Baťa 4, Voráč 2, Suchánek 1. BK Synthesia – Sokol pražský 88:68 (41:30), Svoboda 18, Výcha 14, Čejka 12, Voráč 10, Picka 8, Svojanovský 7, Tkadlec, Pešík po 5, Suchánek 4, Janata 3, Baťa 2.
Extraliga juniorek U19: BK Studánka – Sokol Nusle 82:51 (38:22), Tabačková 20, Šutancová 17, Kr. Šotolová, T.Jochová po 13, Jezdinská 6, Pavlíčková 5, Černohorská 4, Novotná 2. BK Studánka – USK Praha 65:76 (37:47), Kar. Šotolová 23, Černohorská 12, Tabačková 9, Kr. Šotolová, Šitancová po 8, Hamaričová 3, T. Jochová 2.
Liga juniorů U19: Královští Sokoli HK – Tesla Pardubice 89:65 (45:39), Schmidt, Vlček po 14, Knol, Samoel po 10, Plšek 5, Šindelář, Holý po 4, Baris 3, Duchoň 1. Lok. Trutnov – Tesla Pardubice 51:88 (32:48), Plšek 22, Duchoň 19, Vlček 14, Knol 11, Schmidt 9, Šindelář 8, Baris 5
Nadregionální soutěž juniorů U19: BVK Holice – Vysoké Mýto 83:73 (48:34), Beránek 32, Hloušek 28, Vlasák 17, Pšenka, Maršálek, Le Hoang Nam, Svatoš po 3. V odvetě 68:60 (33:28), Beránek 26, Vlasák, Hloušek po 13, Novák 8, Maršálek, Svatoš po 4.
Nadregionální soutěž juniorek U19: SŠB Pardubice – Vysoké Mýto 56:50, Toufarová, Bergerová po 16, Neumannová 11, Bičíková, Širšová po 4, Syrůčková, Chourová po 2, Janišová 1. V odvetě 55:58 (24:36), Neumannová 20, Bergerová 17, Toufarová 8, Janišová 6, Syrůčková, Širšová po 2.
Nadregionální soutěž kadetek U17: Pastelka MB – BK Přelouč 71:38 (33:15), Písařová 10, Novotná 9, Lankašová 6, M. Petrová, Štainerová po 4, A. Petrová, Hejná po 1. V odvetě 69:49 (39:27), Písařová 14, Smejkalová 11, Štainerová 10, Hejná 7, A. Petrová 4, Lankašová 2, M. Petrová 1.
Liga starších žáků U15: Kondoři Liberec – BK Synthesia 63:83 (21:48), Provazník 25, Škoda 18, Kret, Kouba po 8, F. Horký 7, Hejzlar, Chmelík, T. Půlpán po 4, Šindelář, Fidler po 2. BK Honejsek Děčín – BK Synthesia 44:114 (19:52), Provazník 23, F. Horký po 21, Kret 17, Chmelík, Škoda po 8, Šindelář, Fidler po 7, T. Půlpán 6, Hejzlar, M. Půlpán, Kouba po 5, Mrázek 2.
Nadergionální soutěž starších žáků U15: Sok. Vysoké Mýto – SŠB Pardubice 24:48 (32:37) a 29:41 (20:17), body nehlášeny.
Liga starších žákyň U15: BK Studánka – Pastelka MB 88:73 (46:38), Loučková 24, Kopejtková 18, N. Zvancigerová 15, Gharibova 10, D. Jochová, Sykáčková po 6, Boková 4, Kahlová 3, Kašparová 2. BK Studánka – TJ Jičín 58:100 (23:58), N. Zvancigerová 13, Loučková 11, Kopejtková 10, Kahlová, Gharibova po 8, Sykáčková 4, Kašparová, D. Jochová po 2.
Vč. liga mužů: Nová Paka – BK Přelouč B 89:56 (42:23), Priessnitz 19, Kubát 17, Škarda 9, Válek, Špeta po 4, Kautský 3. TJ Turnov- BK Přelouč B 106:45 (48:20), Kubát 15, Priessnitz 13, Pála 12, Špeta 3, Haas 2.
Vč. liga žen: TJ Pardubičky – Nová Paka 64:42 (36:26), Berková, Kadavá po 13, Pokorná 11, Svojanovská 8, Kabeláčová 5, Včelišová,Vašková, Jonášová po 4, Chvojková 2. BK Přelouč – Lok. Trutnov B 90:50 (53:16), Nešetřilová 23, Němečková 16, T. Roubová 14, Kralevičová, N. Žáková po 12, Humlová 10,Doležalová 3. Pardubičky – Trutnov B 75:76 (34:38), Svojanovská 20, Pokorná 18, Kabeláčová 12, Kadavá, Berková po 9, Opltová 5, Jonášová 2. Přelouč – Nová Paka 76:36 (42:22), Němečková 19, Žáková, Humlová po 14, Nešetřilová 9, Doležalová, Kralevičová po 7, T. Roubová 4, Fričová 2.
Vč. přebor staršího minižactva U13: BVK Holice – Basket TJ Svitavy 100:25 (62:17), Krejčík 50, J. Kubánek 17, Jan Pluhař 13, Holub 8, Klouček 6, Kašpar 4, Dostál 2. V odvetě 90:28 (44:10), Krejčík 32, Jan Pluhař 22, J. Kubánek 16, Holub 10, Kašpar 8, Dostál 6, Klouček, Skutil po 2. Baskeťačky Josefov – SŠB Pardubice 30:35 (11:13), Bezdíčková 7, Mudroch 6, Hrdý 5, Zeinerová 4, Pánek 3, Honyšová, Novák, Doležal, Machytka, Zeman po 2. V odvetě 40:51 (24:22), Hrdý 11, Novák, Bezdíčková po 10, Machytka, Zeman, Mudroch po 4, Honyšová, Pánek, Ptáčková, Zeinerová po 2.
Vč. přebor nejmladšího minižactva U11: BVK Holice – SŠB Pardubice 12:109 (8:51), Novák 8, V. Pokorný, Libánský po 2 – Lejsek 17, Málková 14, Moravec 13, Končinský 12, Brožek 11, Machytková, Kubíčková po 10, Novák, Adamec po 8, Bartošová 4, Beneda 2. V odvetě 2:114 (0:62), Novák 2 – Lejsek 28, Moravec, Málková po 14, Končinský 12, Machytková 10, Adamec 9, Kubíčková 8, Brožek 5, Novák, Bartošová, Beneda po 4, Panchartková 2.

Florbal

KB liga juniorů: Florbal Chomutov – Sokol Pardubice 16:23 (7:6, 6:8, 3:9). Branky: Žáček 4, Černý, Šmíd a Petržela po 3, Číhař, Vlasák a Elicer po 2, Lukáš, Prix, Weinelt, Slabý. Štíři České Budějovice – Sokol Pardubice 3:7 (0:0, 3:1, 0:6). Branky: Petržela a Černý po 3, Žáček..
Regionální liga mužů: Sokol Pardubice B – HAGA Pce 8:4, HAGA – Jaroměř B 8:6, Orlicko-Třebovsko – Sokol B 3:4.
Pardubický přebor mužů: HAGA C – Litomyšl B 4:6, Klub SPV Pce – Třemošnice B 7:4, Litomyšl – Klub SPV 4:2, Třemošnice B – HAGA C 1:14.
2. liga žen: Slatiňany – HAGA Ladies Pce 3:2, HAGA Ladies – Rtyně 0:4
3. liga juniorů: Předměřice – Orel Přelouč 13:1, Přelouč – Čes. Skalice 4:8.
Liga starších žáků – 1. koš: Sokol Pce – Rtyně 12:0, Litomyšl – Sokol 0:9, finále: Sokol – Náchod 1:2. 3. koš: Trutnov – Sokol Pce B 5:9, Sokol B – Nové Město n. M. 4:2, finále:Dvůr Králové – Sokol B 2:8. 4. koš: Orel Přelouč – Náchod B 8:6, Sokol Pce C MŽ – Vysoké Mýto 2:2, Skuteč – Přelouč 4:3, Jičín – Sokol C 5:2, o 5. místo: Náchod B – Sokol C 1:7, o 3. místo: Přelouč – Jičín 3:9. 5. koš: Svitavy – Titáni Pce 3:3, Titáni – Hořice 2:4, o 5. místo: Titáni – Dobruška C 10:4.

Házená

2. liga žen: Kobylisy II – DHK Pardubice 16:24 (6:12). Sestava a branky: Zdarsová – P. Uhlířová 2, Lévaiová 1, Stejskalová 6, Novotná 2, Březovjáková 3, Hainzová 5, Talacková 1, Kutílková 2, Pekárková, M. Uhlířová.
2. liga mužů: Jablonec n. N. – 1. HC Pardubice 29:23 (13:14). Sestava a branky: Šimáně, Kubík – Faltejsek 5, Říha, V. Sychra, Pospíšil 4, Joudal 5, Nosil 2, M. Padevět, Knoll 3, L. Veselý 2, Šmahel 1, Vaněk 1.
1. liga st. dorostenek: Kobylisy II – Pardubice 28:26 (11:13). Branky: Fašková 9. Šmahelová 7, Bartoníčková 3, Pavla Sankotová a Dutková po 2, Voldánová, Bartůňková a Víšková po 1.
2. liga ml. dorostenek: Kobylisy II – Pardubice 21:21 (10:12). Branky: Voženílková 7, Petra Sankotová 4, Friedlová a Herzánová po 3, Šnajdrová 2, Smejkalová a Dufková 1.
2. liga st. dorostenců: Ledeč – 1. HC Pardubice 26:32 (12:15). Branky: Joudal 7 a J. Sychra po 7, V. Sychra a Šmahel po 5, Havelka 4, Vacek a Kutílek po 2.
2. liga ml. dorostenců: Vršovice – Pardubice 42:18 (22:8). Branky: L. Padevět a Doležal po 5, Birčák, O. Veverka a Francouz po 2, Třebeška a Čep po 1.
Liga Vysočiny st. žáků: 1.HC Pce – Chrudim 15:4, – Vel. Meziříčí B 19:6, – H. Brod 16:15, – N. Veselí A 8:23. Branky: J. Veverka 17, Plechač a Čep po 9, Vitejček 6, L. Svoboda 4, Schiedek a Bejsta po 3, Slánský, A. Veselý a Martinek po 2, Dostál 1.

Hokejbal

Extraliga mužů: Ústí n. L. – HBC Autosklo Pardubice 6:1 (1:0, 4:1, 1:0). Branka: 29. F. Förstl (Krejčí). Sestava: Stárek (31. Habětínek) – Novotný, Bucek, Krejčí, Turyna, Mokříž, Kosina, Förstl, Vlasák, Zajíček, Emmer, Česák, Moravec, Staněk, Turčáni.
1. NHbL: HBC JTEKT Svítkov Stars – HC Jestřábi Přelouč 0:6 (0:2, 0:1, 0:3). Branky: 6. Raška (Horák), 9. J. Svoboda (Fišer), 20. Fišer (J. Svoboda), 32. Hutla (Šmíd), 39. Moravec (Hejhal), 45. P. Svoboda (Menc). Sestava hostů: Brykner – Menc, Doležal, Šmíd, Hutla, Michetschläger, Stoklasa – Moravec, P. Svoboda, Hejhal, J. Svoboda, Štefanský, Fišer, Raška, Vorba, Horák, Kade.
2. ČNHbL mužů: Chlumec n. C. – Autosklo Pardubice B 4:3 (0:0, 1:3, 3:0).
Extraliga staršího dorostu: Česká Třebová – Autosklo Pardubice 1:4 (0:0,0:0,1:4). Branky: J. Bucek 3, Kvapil.
Liga žen: Autosklo Pardubice – Plzeň Litice 0:4, – Slavia Praha 1:7, Kelti 2008 0:3.

Národní házená

1. liga mužů: TJ Sokol Opatovice n. L. – Nýřany 22:21 (10:11). Sestava a branky: Pospíšil, M. Bittner – Křovák, Straník, Jakub Hruška, Jelínek, Jindřich Hruška – Z. Bittner 4, Práchenský 10, V. Bittner 2, R. Staněk 4, Bajer 2. Opatovice n. L. – Přeštice 20:19 (10:10). Branky: R. Staněk 11, Práchenský 6, Bajer 3. Sestava: navíc Hruška.
2. liga žen: TJ Sokol Opatovice n. L. – Svinov 20:16 (14:8). Sestava: Ansorgová – J. Bittnerová, Rydlová, Hanovcová – B. Bittnerová 10, Prudičová 2, Jelenová 7, Křováková 1, Š. Bittnerová.
Oblastní přebory – muži: Dobruška B – Opatovice B 19:22 (11:9). Dorostenci: Dobruška – Opatovice 13:8 (8:3). St.í žáci: Opatovice – Pod. Újezd 26:19 (15:12).

Šachy

2. liga, skup. D: 2222 ŠK Polabiny C – Slavia HK B 4,5:3,5, Bujnoch, Jar. Mojžíš, M. Půlpán, J. Cach po 1, Macháň 0,5.
Krajský př. II, západ: Žel. hory Chvaletice – Polabiny G 3,5:4,5, Šilar, J. Tyč, M. Tyč po 1, Roub 0,5 – Cach, P. Stoček, M. Stoček, Šulcová po 1, Pilná 0,5. H. Městec – Rapid Pce C 6,5:1,5, Dědek 1, Pavlovec 0,5. Rapid B – Bohemia Pce B 4:4, Svítil, Macek, Fiala po 1, O. Macek, M. Joukl po 0,5 – Horáček, Mudruňka, Mazura po 1, Kvapil, J. Šindler po 0,5. Polabiny F – Chrudim B 4,5:3,5, Čer ý, Krejčí, J. Kvapil po 1, Šlosar, F. Škorpík, P. Kvapil po 0,5. Chotěboř B – L. Bohdaneč 5:3, Binas, Svoboda, Mácha po 1.

Volejbal

Liga juniorů: Sokol Pardubice – Šlapanice 3:0 (18, 17, 17) a 2:3 (23, -18, 21, -21, -11). Sestava: Bíl, Dlouhý, Hofman, Neruda, Musílek, Snášel, Svoboda, Havel, Matiáš, Musílek, Snášel. (zz, fn)

Autor: Zdeněk Zamastil

19.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Černá ovce Hron. V hnutí ANO jej už nechtějí

Ilustrační foto.

Vánoce jsou finančně náročné. Úvěr ale může být špatným pánem

KOMENTÁŘ: Selhání jednotlivce se v SMP opakuje jednou, maximálně dvakrát...

Služby města Pardubice (SMP) trpí na selhání jednotlivců podezřele často. A hnutí ANO můžeme přivítat mezi "tradiční korupční strany", jak s oblibou komentuje konkurenci jeho nejvyšší šéf Andrej Babiš.

Na zámku bude nový okruh, galerie se přesune do mlýnů

Pardubice - Zdejší zámek čekají zásadní změny ve vnitřním uspořádání a ve využití jeho jednotlivých částí. Dlouhodobou vizi, která bude určovat budoucí rozvoj pardubického zámku, vytvořil Pardubický kraj ve spolupráci s architekty Ladislavem Lábusem, Josefem Pleskotem a Petrem Všetečkou. Jedná se o takzvaný Generel dlouhodobé prezentace Zámku Pardubice.

Pernštýnské náměstí už zdobí stromek

Pardubice - Pernštýnské náměstí zdobí od včerejšího rána asi patnáct metrů vysoký, tři tuny vážící a přes 40 let starý smrk. 

Pardubická Explosia má nové centrum výzkumu

Pardubice – Nové výzkumné a vývojové centrum pro celospalitelnou munici má od tohoto měsíce výrobce výbušnin, pardubická společnost Explosia.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT