Plný dům… To je sen každého sportovce. Teď mají příznivci basketbalu jedinečnou šanci splnit svým miláčkům přání. Rovněž jim mohou poděkovat za fantastickou sezonu, kdy ve třech soutěžích získali pokaždé bronzové medaile.

Od 18 hodin BK Synthesia přivítá v ČEZ Areně ve druhém semifinále ČEZ Basketball Nymburk. Středočeši jsou největším kandidátem na zisk dalšího titulu. Je pravděpodobné, že v Pardubicích se hraje letos naposled, a tak rozlučka by měla být ve velkém stylu.

„Příchozí v červenobílém nebo červeném budou zařazeni do slosování o sedm permanentek na příští sezonu a dalších sedm si domů odnese klubovou šálu. Navíc, kdo si zakoupí lístek na toto střetnutí, bude mít patnáctiprocentní slevu na novou permanentku,“ vybírá z lákavé nabídky Pavla Šafránková z vedení basketbalového klubu.

Pro nymburské fanoušky má zápas nádech nostalgie. V letošním ročníku totiž hrál jejich klub v pardubické ČEZ Areně zápasy evropského ULEB Cupu, a tak se vracejí na místo činu. „Nymburk má rovněž vyníkající fanoušky, chystá se jich k nám několik stovek. Atmosféra bude bouřlivá,“ tuší Pavla Šafránková.