"Vyprodáno" – tento nápis se objevuje na pokladnách zimních stadionů či arén po celé republice téměř vždy, když tam má zavítat Kladno. A nejinak je tomu pochopitelně i v Pardubicích. Poslední lístky na kladenský „Jágrtým", který se zde představí v pátek, zmizely před dvěma týdny. „Již dlouho je beznadějně vyprodáno, ale stále nám chodí žádosti o lístky. Halu bychom stoprocentně vyprodali, i kdyby měla kapacitu patnáct tisíc míst," řekl našemu Deníku marketingový manažer klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Jan Kratochvíl.

Před nabitou ČEZ Arenou se budou v pátek večer prohánět mistři světa, olympijský šampion i vítězové Stanley Cupu…
Aleš Hemský, Jaromír Jágr, David Krejčí, Tomáš Plekanec či v neposlední řadě třeba Marek Židlický a pochopitelně domácí tým jsou dostatečným lákadlem na tento veliký hokejový svátek!

Kladenská osmašedesátka prý pro páteční zápas v Pardubicích nic zvláštního nepožadovala. „Žádné speciální požadavky Jaromír Jágr nevznesl. Naše hala poskytuje dostatečný komfort i pro něj," směje se Jan Kratochvíl.

Podle našich informací přijede autobus s Rytíři včetně všech jeho hvězd až před utkáním a po zápase se zase hned vrací do Kladna. „Žádné pozápasové setkání či sezení naplánované není. Co mám zprávy, tak se kladenský tým ihned po utkání vrací domů," potvrdil Deníku marketingový manažer pardubického hokejového klubu.

Fanoušci na toto utkání připravují zbrusu nové choreo a naplno by se měla zviditelnit i povedená akce s červenými a bílými blikačkami.