V extralize Inline hokeje se pardubičtí hráči prakticky nezastaví. Tři utkání během dvou dnů, to je porce, kterou museli zvládnout, a to bez sedmi hráčů základní sestavy. A nezvládli ji.

Na své konto si připsali pouze jediné vítězství za úspěšné prodloužení s Litoměřicemi. V tabulce divize západ figurují na třetí příčce.

IHC Střída Sport Pardubice – IHL Bon Art Litoměřice 6:5 po prodloužení (1:1, 0:1, 4:2, 0:1 – 1:0). Branky: Střída 2, Buchtele, Joudal, Píša, Horák – Zuziak 2, Bartoň, Liegert, Gudera.

„Utkání se proměnilo v dobývání litoměřické branky. Soupeř hrál výborně směrem dozadu a často hrozil rychlými brejky. Doslova k zoufalství nás přiváděl hostující gólman. Na své konto si připsal dvaačtyřicet zásahů. Zatímco my se předháněli v zahazování šancí, mnohdy až do kuchyně, protivník jednoduchou hrou využil čtyři přesilovky a dovedl zápas do prodloužení. Po patnácti vteřinách však Střída připravil soupeři náhlou smrt,“ vtáhl nás do děje člen realizačního týmu Zdeněk Hanák.

IHC Střída Sport Pardubice – IHC Medvědi Beroun 4:11 (1:4, 1:4, 1:2, 1:1). Branky: Buchtele 2, Koudelka a Píša – Balazs 4, Toman 3, Kalla, Vlček, Pour, Zacha.

„Absolutně se nám nepodařilo záchytit nástup protivníka. Vždyť ve čtvrté minutě jsme prohrávali 0:4. Beroun se dostal do pohody a za celý zápas nám nedovolil dostat se do brankového kontaktu. V polovině střetnutí už Středočeši vedli 8:2, a tak zbývající minuty patřily do kategorie povinných. Musím přiznat, že jsme Berounu nebyli důstojným soupeřem. Máme však mladé mužstvo, kluci se aspoň z podobných zápasů poučí. Příležitost dostali všichni kluci,“ říká Hanák.

IHC Střída Sport Pardubice – IHC Slavia Praha 8:9 (2:2, 2:2, 2:2,2:3). Branky: Buchtele, Píša a Čapek po 2, Koudelka a Sekera - Polanský 4, Šimoníček a Brož po 2, David.

„Byli jsme sice blíže vítězství, jenže od začátku sezony děláme ze všech soupeřových gólmanů kandidáty reprezentace. Zápas se odehrál převážně před brankou soka, ale chybělo nám více efektivity při střelbě. Neomlouvá nás ani smůle v podobě čtyř tyček. Hlavní slávistickou zbraní byly přesilovky. Ze šesti jich využili hned pět,“ kroutil hlavou Zdeněk Hanák.