FC Torf Pardubice – VŠB Ostrava 4:0 (1:0). Góly: 18. Malý, 26. Netolický, 35. Slováček, 38. Netolický. Sestava – Torf: Kašpar – Malý, Koudelka, Slováček, Koudelka – Jeřábek, Kašajík, Novák, Netolický – Fidra. 100 diváků.

S velkým odhodláním vstoupil pardubický Torf do tohoto utkání a vytvářel si celou řadu gólových šancí. Ostravané bránili se třemi hráči, přesto však Torf dokázal v obraně hostí najít díry. Jenže góly nepřicházely, ačkoli vyložené šance Jeřábka, Malého a Slováčka byly stoprocentní, dalších střeleckých přiležitostí také nebylo málo. Až v 18. minutě to přišlo. To míč se dostal od Slováčka k Malému, ten jej nastřelil před branku a jeden z ostravských obránců si ho srazil do vlastní klece. Skvělou práci před brankou odvedl při tomto gólu Konečný. V závěru první půle spálil velkou šanci Netolický, škoda – mohl být klid.

Po změně stran hosté svoji hru vysunuli a Kašpar se musel mít v brance Torfu na pozoru. Hra dostala spád, akce se střídaly na obou stranách a domácím hodně zatrnulo, když se Chaloupský dostal do bezprostřední blízkosti pardubické branky, ale z protiútoku po akci Jeřábka skóroval pod víko Netolický – 2:0. A byl to opět Netolický, který sám před brankou soupeře ve vyložené šanci zaváhal a nesmyslně hledal přihrávkou Nováka. Oba týmy pak hrály po tlakem pěti faulů. Pojistkou na vítězství Torfu byl třetí gól Slováčka (as. Koudelka) a ve 38. Netolický při power play soupeře pečetil výhru Torfu – 4:0.