Velmi brzy odhalená tajenka. Hned první jarní dvojkolo rozhodlo o tom, že na první místo v elitní souteži zůstali jen dva kandidáti.

1. liga
FC Akonta – Bleriot 8:3, Bulis 5, Pecháček 2, Hurta – Hájek, Ledvinka, Sekyrka.
Aigos Antimuf – CEE Siófok 0:5, kontumačně.
FC Akonta – Ema team 5:5, L. Rousek 3, Bulis, Hurta – Roman 2, Bažant, Guldán, Hurta.
Primaklima FS – TFT Pardubice 4:2, Muller 2, Kubánek, Perný – M. Tesař 2.
Aigos Antimuf – FC Diko Rokytno 8:4 Čáň, Dušek a Rezek 2, Morávek, Rosenberger – Jirout a Vrátil 2.
Primaklima FS – FC Čemus 6:3, Záruba 4, Kubánek, Petružálek – Knotek 2, Straka.
Kapříci – Ema team 5:3, Příhoda 2, Vl. Polanecký, P. Polanecký, Špaček – Bažant, Hurta, Pecháček.
Ideál Holidays – FC Diko Rokytno 2:1, Kárych 2 – Brokl.
Bleriot – Kapříci 3:11, Hájek, Sekyrka, Šulc – Vl. Polanecký a P. Polanecký 4, Příhoda, Špaček, Zadrobílek.
FC Laguna – FC Čemus 7:0, Hron 4, Horyna 2, Semerád.
CEE Siófok – Ideál Holidays 5:3, Doležal 5 – Bezdíček, Formánek, Jezdinský.
TFT Pardubice – FC Laguna 1:6, Tichý – Šmeral 3, Hanč, Samčenko, Semerád.

2. liga
FC Spalovači – FC Kosmosmus 4:4, Kalný 2, L. Němec, Pospíšil – Kožený a Málek 2.
FC Kovomont – Jets From Slovan 4:5, Klátil, Linha, Macek, Merta – J. Málek 3, Menc 2.
FC Spalovači – FC Mistři sportu 2:2, Kalný, J. Němec – Metelka 2.
Xawax – Eskáčko 7:3, Legemza 3, Hategan 2, Capatina, Palenčar – Fabián, Hájek, Mihulka.
FC Kovomont – OK Interiér 5:2, Linha 2, Albert, Klátil, Merta – Havlíček 2.
Xawax – AC Hektoři 1:7, Legemza – Vašina 4, Bahník 2, Marek.
FC Kelt – FC Mistři sportu 0:1, Holešínský.
Zuřivá Tereza – OK Interiér 8:3, Kučera 3, Bartaloš a Žďárský 2, Besedič – Vorlíček 2, Havlíček.
FC Kosmosmus – FC Kelt 0:10, Hlavena a Klouček 3, Hranička, Kussman, Lukáč, Moučka.
Chemostav Vatikán – AC Hektoři 1:4, Klouček – Marek 3, Vašina.
Jets From Slovan – Zuřivá Tereza 5:6, J. Málek 3, Menc, Vízi – Petráň 4, Kučera 2.
Eskáčko – Chemostav Vatikán 4:7, Fabián a Mihulka Hloupý, Klouček a Svejštil, Flekač.

3. liga – skupina A
Rohatý kolo Stéblová – Bad Boys Rosice 3:1, Kučera 2, Hrubý – Paukovič.
DPMP – FK Panorama cafe 2:4, Plíšek, Zvolenský – Novák a Pokorný 2.
PFC Hertogh – Rohatý kolo Stéblová 1:4, T. Janura – Kučera, Leno, Řezníček, Štěpánek.
Sparta Young Guns – Peltovi koně 3:1, Morávek, Šibal, Vinař – Dvořák.
Rohatý kolo Stéblová – DPMP 0:1, Holoubek.
Peltovi koně – PFC Hertogh 3:1, Papák 2, Šeda – Zelinka.
Matadors – Apendix 3:1, Jakl, Kukla, Výberčí – Karanský.
Blue Storm – Bad Boys Rosice 5:5, Plšek 2, Jirásek, Klempíř, Ryšavý – Paukovič a Štursa 2, Šedivý.
FK Panorama cafe – Matadors 1:7, Cichra – Paštyka 3, Jakl 2, Bohuš, Výberčí.
Apendix – Blue Storm 3:6, J. Kotraš 2, Zelinka – Plšek 4, Klempíř, Prášek.
Bad Boys Rosice – Sparta Young Guns 6:6, Hájek a Paukovič 2, Kopsa, Štursa – Huňáček a Šibal 2, Obst, Vinař.

3. liga – skupina B
PC Loosers – Městští hejsci FC 2:6, Pavlov, Pecina – Oulický 2, T. Chýle, Lepič, Vojtíšek, Vrtáček.
SK Dubina – Red Devils 3:1, Pitra 2, Šlegr – Bartoněk. PC Loosers – FK Psinek 1:8, Balaš – Dejdar 3, Beran a Kopecký, Podaný.
SK Dubina – AC Parta Chrudim 5:2, Křižanič 2, Mucha, Pitra, Šlegr – Bubeník, Částka.
PC Loosers – FC Beercelona 1:9, Pavlov – Kotajny 3, Dalecký a Hanko 2, Bahník, Vančura.
FC Realma – FK Psinek 0:6, Richter 3, Beran, Dejdar, Kopecký.
THC Terorasta – AC Parta Chrudim 6:4, Kroutil 4, Honzák, Procházka – Částka 2, Nevrlý, Starý.
FC Realma – FC Beercelona 2:2, Vafka 2 – Kotajny, Vančura.
THC Terorasta – Red Devils 5:2, Bureš a Kroutil 2, Procházka – Malý ml., Pittner.
FC Realma – Městští hejsci FC 0:18, Oulický 5, L. Chýle Chýle a Suchánek 3, Šmíd a Vrtáček 2, T. Chýle, Lamberský, Vojtíšek.