K dispozici jsou vstupenky různých cenových relací včetně exkluzivních na plochu nebo dotovaných pro školy a basketbalové kluby.
„Hlediště ČEZ Areny je rozděleno do několika cenových sektorů. „Vstupenky do hlediště se prodávají v cenové relaci od 40 až do 150 korun,“ říká na úvod P.R. manažer akce René Peška.

Z jeho slov vyplývá, že hned od začátku předprodeje je o vstupenky značný zájem.
„Například v sektoru 112 už zbývá jen několik desítek volných míst. Přestože má pardubická aréna mnohatisícovou kapacitu, neměli by zájemci nechávat koupi vstupenek na poslední chvíli,“ upozorňuje Peška.

Pro školy a basketbalové kluby z České republiky jsou připraveny dotované vstupenky v ceně 20 Kč.
„Maximální počet dotovaných vstupenek na jednu organizace je čtyřicet kusů. Objednávky dotovaných vstupenek lze provádět na níže uvedené emailové adrese. Do objednávky je nutné uvést kontaktní poštovní adresu objednavatele a telefonní kontakt. K ceně za vstupenky bude připočten distribuční poplatek ve výši 100 Kč,“ vysvětluje P.R. manažer akce.

Také exkluzivní vstupenky na plochu mizí rychlým tempem. Do prodeje bylo zařazeno šestadevadesát vstupenek.
„Zarezervováno bylo již téměř šedesát míst,“ poznamenal René Peška.

Utkání hvězd Mattoni NBL se uskuteční v neděli 14. března a vstupenky lze získat na těchto místech: hala BK Synthesia Pardubice, ulice V Ráji 311, Pardubice, ČEZ Arena Pardubice, ulice Sukova třída 1735, emailová rezervace: peska@utkanihvezd.cz.