Body se nakonec stěhovali do Opatovic. Největší zásluhu na exportu měl neudržitelný Zdeněk Bittner, který konto jihlavských brankářů zatížil hned sedmnácti góly.

SK Autonot Jihlava – NH Opatovice n. L. 23:24 (13:12). Sestava a branky: Horák, Richter – J. Hruška, Křovák, Kubelka, Samek – Z. Hruška 3, Z. Bittner 17, M. Bittner 1, Práchenský, Štefanča 3.

„Začátek vyšel lépe nám, když jsme v první čtvrthodině vedli rozdílem jedné, dvou branek. Poté se skóre obrátilo a domácí stejným rozdílem udržovali výsledek ve svůj prospěch. Ve druhém poločase hosté pomalu stáhli vedení Jihlavy a ujali se opět až dvou brankového vedení. V samotném závěru jsme sice neproměnili pokutový hod, ale nakonec to kluky nemuselo mrzet. Obětavou hrou celého družstva totiž nedovolili Jihlavským srovnat,“ vtáhl nás do děje činovník klubu Radek Kubelka, který se pozastavil nad dvěma věcmi.

„V obou týmech řádili kanonýři, domácí Gálik zamířil přesně třináctkrát, náš Zdeněk Bittner prokázal své kvality. Přes mnohdy nedovolenou hru obránců nasázel na jaře zatím rekordní počet branek. Poděkování zaslouží také Opatovický fan klub, který neváhal přijet podpořit své hráče do Jihlavy.“
V neděli se Opatovice od 10.30 na hřišti v Pohřebačce poměří s Drakenem Brno.