Přes tisíc orientačních běžců se  sjelo na dva závody Českého poháru štafet v Mikulči na Svitavsku. Pro zajímavost:  pořadatelství se ujala právě OK Lokomotiva Pardubice. V kategorii žen vyhrála po oba dny naprosto suverénně štafeta hostitelského klubu. Nejdříve ve složení Jana Knapová, Martina Zvěřinová, Iveta Duchová. Ve druhém závodě Knapovou nahradila Zuzana Hermanová. Druhá štafeta OK Lokomotiva skončila druhá a poté třetí.

Úspěch žen podtrhli svými výsledky i muži Lokomotivy. V prvním štafetovém klání to sice ještě na stupně vítězů nestačilo. Trio Matěj Kamenický, Jan Čermák, Tomáš Udržal skončilo padesát sekund za bronzem čtvrté. V neděli v obměněném složení, kdy Čermáka nahradil Tomáš Kubelka, to už stříbrně „cinklo".

Štafeta dorostenek nabrala oba dny po chybách Elišky Kulhavé, resp. Simony Chládkové na prvním úseku velkou časovou ztrátu. V prvním závodě se Chládkové a Kopecké podařilo na druhém a třetím úseku posunout tým ze sedmadvacátého místa na konečnou šestou příčku. Ve druhé pak Kopecká s Kulhavou stáhly pětiminutové manko z prvního úseku a vybojovaly pro Pardubice zlato.

Závodnice OK Lokomotiva Pardubice, Martina Zvěřinová, vyhrála další závod Českého poháru v orientačním běhu. V České Třebové porazila v nejkratší disciplíně, ve sprintu, svoji klubovou kolegyni Ivetu Duchovou o pouhou sekundu. V mužské elitě se z pardubických běžců umístil nejvýše Tomáš Kubelka na dvanáctém místě.

Suverénně si počínala mezi juniorkami Klára Procházková, která na 2,2 km trati zvítězila s neuvěřitelným náskokem 45 vteřin.
„„Bylo to orientačně hrozně jednoduché, jen rychle běžet," popisovala Procházková trať, která vedla parkem i městskou zástavbou.
Také v kategorii starších dorostenek se na stupních vítězů objevily barvy pardubické Lokomotivy. Zlato získala Eliška Kulhavá, stříbro Simona Chládková. Obě tak našláply k nominaci na mistrovství Evropy dorostu.