Vážení předplatitelé Deníku, každý pátek vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Více na www.mojepredplatne.cz.

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Pardubický deník

Nabízí poukázku na 2 vstupenky na koncert projektu WE LOVE 90´.
V pátek 6. května 2016 od 20 hod. se ve výstavním centru IDEON v Pardubicích představí hvězdy jako britský boy band EAST 17 a hvězda eurodance zpěvák Haddaway. Hvězdy doplní česká zpěvačka Verona a hity 90. let bude zásobovat po celý večer moderátor Evropy 2 Pavel Cejnar. Vstupenky jsou na stání.
• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na hudební festival pro celou rodinu YESbořice 2016. Hudební žánry všech stylů a pobavení od nejmenších po nejstarší. Zahrají kapely: Buď fit, Sabrage, Acoustic Band, Elán Kontraband, Dukla Vozovna, Veřejnej Bigbít. Pro děti bude připraven skákací hrad a dětský koutek, pro dospělé skvělá muzika podpořená pardubickým pivem a zakončená místními dobrotami. Akce se koná 21. 5. 2016 od 14 hod. v areálu koupaliště Jezbořice.

Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč z celkové konzumace v Restauraci Divadelní klub v Pardubicích, U Divadla 50. Zveme vás na chutný oběd i výbornou večeři. Ochutnáte kvalitní moravské víno, míchané drinky či točené pivo. Také báječnou kávu a čerstvé dezerty vlastní výroby. A to vše v originálním interiéru klubu.
Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Hradecký deník:
Nabízíme vstupenky na fotbalové zápasy FC Hradec Králové ve Fotbalové národní lize – jaro 2016:
Neděle 8. května, 17.00: FC Hradec K. – MFK OKD Karviná
Středa 18. května, 17:00: FC Hradec K. – FK Baník Sokolov
Vstupenky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz
Bližší informace získáte na tel. 724 482 852

Orlický deník

Nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová, Krása a peklo- autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ – autor Andrei Makine. Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnosti, jak si knihy objednat na telefonním čísle 608 174 054

Chrudimský deník
Nabízí vstupenky na Slavnostní jarní koncert AVE MARIA, Slatiňany, Kostel sv.Martina, neděle 15. 5. 2016 od 17 hodin. Zajímavý program jarního koncertu je propojen nejčistším ideálem lásky a ženy jako věčné inspirace nejen v hudbě, postavou mimořádných jevů a úctou k ideálu nejčistšího ženství. Za doprovodu koncertního křídla zazpívá operní pěvkyně Mgr. Ema Hubáčková krásná mariánská díla a slavné árie (G. F. Händel, G. Puccini, G. Verdi, F. Schubert, G. Caccini, Antonín Dvořák…). Ve virtuosním sólovém projevu klavírního virtuosa prof. Vladimíra Župana zazní skrytá vášeň, vroucnost i láska ve skladbách F. Chopina, F. Liszta, F. M. Bartholdyho či T. Albinoniho. O vstupenky si telefonujte 602 177 209. 


Svitavský deník
Nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin. 


Nabízí poukaz na produkty salonu IT'S MY LIFE! v hodnotě 500,- Kč. Dietní program IT'S MY LIFE! nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, co trápí potravinová intolerance. Všechny hubnoucí produkty jsou buď mléčné, bezlaktózové nebo bezlepkové. Jednoduchým smícháním s vodou si připravíte lahodný dietní pokrm IT'S MY LIFE!, který vám zpříjemní cestu k dosažení svého cíle. Jsou to české výrobky nejvyšší kvality, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které vaše tělo potřebuje.

Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY. 
• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v relaxačním centru SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na www.mojepredplatne.cz

Regionální dárky


Nabízíme knihy, tašky, DVD, CD, časopisy. Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.