Vážení předplatitelé Deníku, každý pátek vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.
Více na www.mojepredplatne.cz.

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte nabídku věrnostních programu v regionálním Deníku!

Aktuální nabídka

Pardubický deník
• Nabízí poukázku na 2 vstupenky na hudební festival pro celou rodinu YESbořice 2016. Hudební žánry všech stylů a pobavení od nejmenších po nejstarší. Zahrají kapely: Buď fit, Sabrage, Acoustic Band, Elán Kontraband, Dukla Vozovna, Veřejnej Bigbít. Pro děti bude připraven skákací hrad a dětský koutek, pro dospělé skvělá muzika podpořená pardubickým pivem a zakončená místními dobrotami. Akce se koná 21. 5. 2016 od 14 hod. v areálu koupaliště Jezbořice. 
• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč z celkové konzumace v Restauraci Divadelní klub v Pardubicích, U Divadla 50. Zveme vás na chutný oběd i výbornou večeři. Ochutnáte kvalitní moravské víno, míchané drinky či točené pivo. Také báječnou kávu a čerstvé dezerty vlastní výroby. A to vše v originálním interiéru klubu.
• Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.
Hradecký deník
:

• Nabízíme vstupenky na fotbalové zápasy FC Hradec Králové ve Fotbalové národní lize – jaro 2016:
Středa 18. května, 17 hod: FC Hradec K. – FK Baník Sokolov
Vstupenky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz
Bližší informace získáte na tel. 724 482 852
Rychnovský deník
• Nabízí darovací certifikáty do LANOVÉHO PARKU DEŠTNÉ, otevřeno květen pouze sobota – neděle od 10 hodin. Lanový park je určen pro všechny, kteří mají rádi zábavu, pohyb a adrenalin. Dětský okruh je určen dětem od 90 cm do 140 cm výšky. Dospělé okruhy jsou od výšky 140 cm. Více informací naleznete na www.lanovyparkdestne.cz.
-  modrý okruh (rekreační)       – 16 ks překážek 
- červený okruh (střední)        – 25 ks překážek
-  černý okruh (náročný)         -29 ks překážek 
– žlutý okruh (nejnáročnější)   - 33 ks překážek
Bližší informace o věrnostním programu a o objednávkách na telefonu 602 177 209.
Orlický deník
• Nabízí vstupenky na představení MICHALA NESVADBY „MICHALOVI MAZLÍČCI". Oblíbený Michal z Kouzelné školky děti pobaví v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí v sobotu 14. května od 14 hodin a v Kulturním centru v České Třebové v sobotu 14. května od 17 hodin. Více informací o vstupenkách na telefonním čísle 608 174 054
Svitavský deník

• Nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin.
• Nabízí poukaz na produkty salonu IT'S MY LIFE! v hodnotě 500,-Kč. Dietní program IT'S MY LIFE!  nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, co trápí potravinová intolerance. Všechny hubnoucí produkty jsou buď mléčné, bezlaktózové nebo bezlepkové. Jednoduchým smícháním s vodou si připravíte lahodný dietní pokrm IT'S MY LIFE!, který vám zpříjemní cestu k dosažení svého cíle. Jsou to české výrobky nejvyšší kvality, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které vaše tělo potřebuje.
Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY.
• Nabízí poukázku na slevu ve výši 20 % z jakékoli procedury v relaxačním centru SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz

Regionální dárky

• Nabízíme ZDARMA vstupenky 1+1 (dětská + dospělá)
Na akci TANK POWER SHOW, show pro děti i dospělé ve vojenském stylu Přelouč, 21.5.2016 od 10 do 18 hodin za vlakovým nádražím. Více informací k akci naleznete na www. tankpower.cz. v nabídce jsou i další dárky. Objednávejte si je z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci. Telefon 602 177 209.