Vážení předplatitelé Deníku, každý pátek vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Více na www.mojepredplatne.cz.

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.

Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte nabídku věrnostních programů v regionálním Deníku!

Pardubický deník
-nabízí poukázku na slevu 100 Kč z celkové konzumace v RESTAURACI DIVADELNÍ KLUB V PARDUBICÍCH, U Divadla 50. Zveme vás na chutný oběd i výbornou večeři. Ochutnáte kvalitní moravské víno, míchané drinky či točené pivo. Také báječnou kávu a čerstvé dezerty vlastní výroby. A to vše v originálním interiéru klubu.
Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Hradecký deník
– nabízí zdarma dvě vstupenky na koncert JUDr. IVO JAHELKY ve Šrámkově statku v Pileticích, který se koná 8. 7. 2016. Poukázku si na pokladně před akcí vyměníte za dvě vstupenky. Více informací na tel. 724 482 852

Rychnovský deník

nabízí darovací certifikáty do LANOVÉHO PARKU DEŠTNÉ, otevřeno květen pouze sobota – neděle od 10:00 hodin. Lanový park je určen pro všechny, kteří mají rádi zábavu, pohyb a adrenalin. Dětský okruh je určen dětem od 90cm do 140 cm výšky. Dospělé okruhy jsou od výšky 140cm.
Více informací naleznete na www.lanovyparkdestne.cz.– MODRÝ OKRUH (REKREAČNÍ) – 16 překážek, ČERVENÝ OKRUH (STŘEDNÍ) 25 překážek, ČERNÝ OKRUH (NÁROČNÝ) 29 překážek, ŽLUTÝ OKRUH (NEJNÁROČNĚJŠÍ) – 33 překážek.
Bližší informace o věrnostním programu a o objednávkách na telefonu 602 177 209.

Chrudimský deník

nabízí zdravou Nu-Sůl, která je určena především těm, kteří nemohou solit kuchyňskou solí. Jedná se o produkt zdravé výživy, naši předplatitelé si mohou objednat na webu: www.mojepredplatne.cz nebo na tel. čísle 724 971 736.

Orlický deník

nabízí knihy těchto titulů: Obrazová kniha Orlicko a dále romány: Rok bez února - autor Jan Sojka, Jsem tady už tisíc let - autorka Mariolina Veneziová,, Krása a peklo - autor Roberto Saviano, Rekviem za Východ -.autor Andrei Makine.
Knihy si objednávejte na www.mojepredplatne.cz, nebo se informujte o možnosti, jak si knihy objednat, na telefonním čísle: 608 174 054

Svitavský deník
-nabízí poukaz na vyšetření pomocí jedinečného přístroje INBODY 230. Jeden z nejpřesnějších analyzátorů lidského těla (tělesné vody, tělesného tuku, svalové hmoty). Rychlá analýza do 35 vteřin.
– nabízí poukaz na produkty salonu ITŚ MY LIFE! v hodnotě 500 Kč. Dietní program IT'S MY LIFE! nabízí škálu vysoce kvalitních proteinových jídel rozličných chutí a vůní. A myslí i na ty, které trápí potravinová intolerance. Všechny hubnoucí produkty jsou buď mléčné, bezlaktózové nebo bezlepkové. Jednoduchým smícháním s vodou si připravíte lahodný dietní pokrm IT'S MY LIFE!, který vám zpříjemní cestu k dosažení svého cíle. Jsou to české výrobky nejvyšší kvality, obsahují všechny potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které vaše tělo potřebuje.
Více informací o poukazu na telefonním čísle 724 796 982 nebo v salonu Its-my-life na ulici POD VĚŽÍ 1, SVITAVY.
Předplatitelé si mohou poukázky objednat na webu www.mojepredplatne.cz

Regionální dárky
Nabízíme vstupenky do do AQUAPARK PRAGUE, a.s. Čestlice, vstupenky 1+1 (1x dospělá +1x dětská ) na 3 hodiny, platnost do 30. 6. 2016. Dále knihy, časopisy, DVD.
Objednávejte na si z věrnostního programu AboBonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.
Informace o čerpání výhod z věrnostního programu na telefonním čísle: 602 177 209.