Naši milí předplatitele Deníku, každý pátek vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Více na www.mojepredplatne.cz

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.


Aktuální nabídka Deníku:

Pardubický deník
Nabízí za poukázku na slevu 100 Kč na veškerý sortiment 
v PIVNÍ AMBASÁDĚ v Pardubicích, Smilova 335. Pardubický pivní bar s pestrou nabídkou piv malých a středních pivovarů. Na osmi pípách se pravidelně střídají piva různých pivních stylů, barev a chutí.
Předplatitelé si mohou poukázky objednat na www.mojepredplatne.cz nebo se domluvit na telefonním čísle 602 194 004.

Hradecký deník
Nabízí za vytištěnou poukázku zdarma 2 vstupenky na skupinu MALINA BROTHERS & CHARLIE MCCOY. Koncert se koná 21.3.2016 v 19:00 ve Velkém sále Adalbertina. Bližší informace na tel.: 724482852.

Krkonošský deník
Nabízí pro své předplatitele 2 vstupenky na 22. ročník Jazzového a swingového festivalu Dny R.A.Dvorského. Vstupenky na koncerty: GERSHWIN – MUŽ, KTERÝ NIKDY NEODEŠEL, úterý 22. 3. 2016 od 19:00 hod. – Hankův Dům ve Dvoře Králové nad Labem.
Večerní program je sestavený z díla světoznámého autora nezapomenutelných skladeb. Učinkují: Edita Adlerová – mezzosoprán, Petr Vacek – akordeon, Martin Jančík – basová kytara a Václav Česák – bicí. Pro bližší informace volejte na telefonní číslo 602 489 246.
Nabízí pro své předplatitele vstupenky do CIRKUSU BERNES , který bude hostovat v Trutnově Na Nivách od 17. 3. do 
20. 3. Nenechte si ujít zážitek pro vaše děti nebo přátele.
Vstupenky budou k dispozici v redakci Krkonošského deníku. Pro bližší informace telefonujte na 602 305 784.

Rychnovský deník
Nabízí pro své předplatitele vstupenky na velikonoční výstavu VELIKONOCE SVÁTKY JARA, 18. 3. – 20. 3. od 9 do 17 hodin, v areálu VÝSTAVIŠTĚ V ČASTOLOVICÍCH. Na co se můžou návštěvníci těšit?
Práce na starém hrnčířském kruhu, paličkování Vamberecké krajky.
Soutěž o nejlepší kolekci kraslic, do které se může přihlásit každý, a to dva dny před výstavou.
Více informací o akci najdete na www. zahradkari.com. Vstupenky si objednávejte na www.mojepredplatne.cz.

Orlický deník
Nabízí předplatitelům 3 x 2 vstupenky na KONCERT KAPEL HARLEJ, KOMUNÁL A MORTUARY, který společnost Rock i not dead pořádá 25. března od 18.30 hodin v Kulturním domě 
v Ústí nad Orlicí.
Nabízí dvě vstupenky na OPERU TOMÁŠE HANZLÍKA „VODA A VZDUCH" inspirovanou životem a dílem malíře, sochaře a spisovatele Jakuba Obrovského. V úterý 29. 3. v 19 hodin ji uvede Městská galerie Vysoké Mýto. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo je podá paní Faltejsková: 608 174 054.

Chrudimský deník
Nabízí vstupenky na představení Leoše Janáčka JEJÍ PASTORKYŇA, které se koná 13. 3. 2016 v KD SKUTEČ. Vstupenku obdržíte v redakci Chrudimského deníku výměnou za vytištěnou poukázku z věrnostního programu Abobonus. Více informací na www.mojepredplatne.cz nebo na telefonu 724 971 736.