Naši milí předplatitele Deníku, každý pátek vám budeme přinášet informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby.
Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu.

Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti. Chcete zažít něco mimořádného, sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Aktuální nabídka Deníku

Pardubický deník
-nabízí poukázku na slevu 100 Kč na veškeré jídlo v RESTAURACI HACIENDA RANCHERO v Pardubicích. Příjemné posezení ve stylové tex–mex restauraci s penzionem v srdci Pardubic.
Ochutnáte pečená a grilovaná masa i argentinské steaky a burgry. Točené pivo, mexické limonády a tequilu. Stylový vinný sklípek s krbem pro pořádání soukromích akcí a venkovní zahrádka.
Poukázku si můžete vytisknout na mojepredplatne.cz. Bližší informace na tel.: 724 793 908.

Hradecký deník
-nabízí zdarma 2x vstupenky na akci EDM Reasons, který se koná 29.8.2015 na letišti v Hradci Králové. Bližší informace na tel. 724 482 852.

Jičínský deník
-nabízí originální keramické výrobky z dílny STACIONÁŘE KAMARÁD V JIČÍNĚ. Výrobky si můžete vyzvednout v okresní redakci Jičínského deníku. Bližší informace rovněž na telefonu 602 489 213.

Rychnovský deník
-nabízí ve spolupráci s Kulturou Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. předplatitelům dvě průkazky ABONMÁ 2015 na divadelní představení.
PROGRAM září – prosinec 2015 naleznete na www.kulturark.cz. První představení 29.9.2015 „DEŠTIVÉ DNY" divadlo UNGELT Praha, hrají Richard Krajčo a David Švehlík. Více informací o vstupenkách získáte na tel: 602 177 609.

Náchodský deník
-nabízí milostné romány s edice HARLEQUIN. Za vytištěnou poukázku v redakci Náchodského deníku obdržíte objednanou knihu. Více informací na telefonním čísle 602 139 105

Svitavský deník
-nabízí poukázka na slevu ve výši 20% z jakékoli procedury v RELAXAČNÍM CENTRU SAVITAR LITOMYŠL. Dokonalá harmonie těla i mysli – to je nové Relaxační centrum SAVITAR v historickém centru Litomyšle. Více informací o vstupu na tel.: 724 796 982

Chrudimský deník
-nabízí pro své předplatitele vstupenky do romantického ZÁMKU SLATIŇANY.
Zámek ve Slatiňanech Vás přenese do života na pohodlném knížecím sídle přelomu 19. a 20. století. Více www.zamek -slatinany.cz. Bližší informace o vstupenkách také na telefonu 724 971 736.

Orlický deník
-nabízí ve spolupráci s Kulturním centrem Česká Třebová předplatitelům abonentní průkazky na cyklus Jazz and Blues on the Rails. Předplatitel, který si nabídku zvolí, získá 2 pololetní abonentní průkazky. Více informací o Kulturním centru Česká Třebová na www.kcct.cz.

-nabízí ve spolupráci s Kulturním centrem Česká Třebová předplatitelům celkem 4 pololetní abonentní průkazky na divadelní předplatné. Pro dva předplatitele je tedy připraveno po dvou průkazkách.
Více informací o Kulturním centru Česká Třebová na www.kcct.cz. Informace předplatitelům podá Lucia Faltejsková na čísle 608 174 054.

Zážitek

2x vstupenka na CIAF
Místo konání : Letiště Hradec Králové
Čas: 5. až 6. září 2015, letový program po oba dny od 11 do 16: 45 hodin
Hlavní taháky: historický proudový letoun Messerschmit ME 262, vojenské letouny F – 16, ukázky akokrobatických skupin Baltic Bees z Lotyšska, vrtulníky Mi 24, AH-1 Cobra, dopravní letoun C160 Transal německého letectva, hradecký Mig 15 UTI mnoho dalších.

2x vstupenka
Koncert kapel STROMBOLI, RADIM HLADÍK & BLUE EFFECT, KRAUSBERRY
Kde: VÝRAVA Letní parket 2015 PÁTEK 4.9.2015 VE 20:30 HODIN.

Regionální dárky
– nabízíme HERBALMED-pastilky při rýmě Dr.Weiss,- brání vám rýma užívat si léta naplno?
Sáhněte po švýcarských bylinných pastilkách.

Gurmet kuchařku, balíček pro ženy, nové tituly knih – báje, romány pro ženy, romány pro celou rodinu.

Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www:mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.