Váhu, kterou po dvouměsíční „hubnoucí kúře“ ztratily, nechtějí zase nabýt. „Určitě chci ve cvičení pokračovat,“ řekla našemu Deníku Michaela Fidrhelová. Stejně je na tom i Monika Teplá, která v hlasovací soutěži čtenářů obsadila druhé místo, ale fakticky zhubla nejvíce ze všech soutěžících.

Proč nepokračovat ve Vektoru?

A když chtějí pokračovat ve cvičení, proč by to nemohlo být opět ve Vektor Wellnes Clubu? Právě ten je pro rekreační sportovce stvořený.

„Chcete začít se sportem? Nevíte jak na to? Dlouho jste necvičili? Nebo snad vůbec? Jste na správné cestě, ve Vektor Wellness Clubu sestavíme zájemcům program na míru, budeme se o vás starat a pracovat na dosažení vašich cílů,“ zve všechny zájemce manažerka tohoto „fitka“ Gabriela Kristlová.

„Jsme tady pro Vás sedm dní v týdnu a 365 dní v roce. Na začátku projde každý klient úvodní diagnostikou, abychom se mohli každému individuálně a hlavně podle jeho potřeb věnovat. Jsme tu pro maminky s dětmi, zajišťujeme i hlídání dětí, pro obyčejné lidi, kterým na sobě záleží, rekreační sportovce z různých sportovních odvětví, lidi trpící nadváhou a vítáni jsou také zájemci nad 60 let,“ zve první dáma Vektor Wellness Clubu opravdu každého.

Toto sportovní centrum provozuje jediné alpinning centrum v Pardubicích. Nabízí zdravotní cvičení, pilates, powerjógu, cvičení aerobiku, cílené posilovací lekce, posilování formou kruhového tréninku na špičkových strojích, spinning, cvičení s miminky a těhotenského cvičení. „Jako jediní cvičíme na TRX, po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je optimální pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Nabízíme 85 lekcí týdně vedených profesionálními instruktory. V průběhu celého dne můžete individuálně využít posilovnu a cardio trenažéry,“ říká Kristlová.

Koncem března Den otevřených dveří

Každý měsíc pořádá Vektor Wellness Club Den otevřených dveří, nejbližší termín je nyní 26. března, kdy si zájemci mohou klub prohlédnout a zdarma vyzkoušet cvičení, které je pouze tady.

„V létě s námi mohou klienti strávit aktivní dovolenou například v teple u moře. Nabídka je velmi bohatá a na prvním místě stojí náš klient,“ nabízí další lákadla šéfka Vektor Clubu.

Jaké chystá „fitko“ novinky?

A jaké připravuje „fitko“ v pardubické Rokycanově ulici novinky?

„Připravujeme kurzy hubnutí pod hlavičkou STOBu - obezita představuje pro náš národ docela velký problém. Velký společenský tlak na hubnutí se na druhé straně odráží negativně v nadměrném zaujetí zejména žen problematikou hubnutí, které někdy paradoxně vede k vyššímu výskytu obezity či vzrůstu poruch příjmu potravy. Chceme být nápomocni lidem s nadváhou i po psychické stránce,“ uzavírá Gabriela Kristlová.