deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Lékárna zrušena: Lékárna v Horní Cerekvi skončila. Léky místním doveze Charita. Přístroj pro nemocnici: Třebíčská nemocnice potřebuje přístroj za tři miliony. Město věnuje milion. Zmírnění dopadů sucha: Nový systém vodovodní sítě na Blanensku bude stát 258 milionů korun. Oprava podchodu odložena: Stavba první etapy rekonstrukce podchodu pod brněnským nádražím se posouvá. Přelom v odhalení covidu: Vědci vyvinuli novou bioelektronickou masku, která dokáže do desíti minut detekovat covid-19.
Domácnosti bez proudu po tajfunu: Střední část Japonska zasáhl tajfun Talas, který si vyžádal dvě oběti.
Film rozhněval diváky: Kauza, která rozhněvala Zlín. Když šel do kin Botostroj, lidé zdemolovali sál. Volby pokračují: Volební místnosti se znovu otevřely. Lidé mohou ovlivnit složení obecního zastupitelstva či Senátu do 14:00. Drahé obědy v restauracích: Minulý měsíc byly obědy pod hranicí 150 korun pouze v Olomouci.
Vítěz loterie zavražděn: Brazilec v roce 2020 vyhrál v loterii 9 milionů dolarů. Unesli ho a poté zavraždili.
Zásadní změna: Velké technické průkazy skončí. Nahradí je elektronický záznam. Exhumace v Izjumu skončily: Ukrajinské úřady nalezly těla 447 lidí, z toho pouze 22 příslušníků ozbrojených složek. Nebezpečný signál: USA vysílají ohledně Tchaj-wanu velmi chybný a nebezpečný signál, tvrdí Peking. Snížení teplot pro práci: Ministerstvo zdravotnictví navrhuje snížení minimální teploty pro práci.
Dnes bude oblačno až zataženo: Nejvyšší denní teploty 15 až 19 °C, v 1000 m na horách kolem 10 °C.