Stránka Řádků důvěry se těší mimořádnému zájmu čtenářů. Do redakce chodí desítky dopisů. Proto mějte strpení, i váš příběh se dočká zveřejnění.

Mám ještě naději?

Vážená redakce, ráda čtu Řádky důvěry. Každý příběh, který zveřejníte, je trochu odlišný, ale jedno máme všichni společné: cítíme se osamělí a chtěli bychom to změnit. Jsem již dlouho rozvedená, bývalý manžel mne fyzicky a psychicky týral. Prožila jsem si hodně zlého a to i po rozvodu, kdy jsem zůstala na výchovu svých dvou dětí úplně sama.

Je mi třiašedesát let, jsem štíhlé postavy, nekuřačka. Mojí největší zálibou jsou knihy, také mám ráda přírodu, květiny, procházky, občas nějaký výlet. Chtěla bych najít upřímného, pohodového přítele, kamaráda. Ráda bych touto cestou našla i hodnou přítelkyni s podobnými zájmy.

Hanka z Vysokého Mýta

Chcete napsat do Řádků důvěry?
Do Řádků důvěry napište vlastní příběh, v němž se podělíte o své starosti, samotu, ale i radosti a úspěchy. Možná právě tak získáte nová přátelství. Své příspěvky s kontakty na vás (adresou a telefonním číslem) i odpovědi na zveřejněné příběhy posílejte na: Hradecký deník, Řádky důvěry, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo na e–mail jan.korbel@denik.cz. Neuveřejňujeme anonymní příspěvky. V případě odpovědi uveďte vzadu na obálce, komu odpovídáte a datum otištěného příspěvku. Dopisy doručíme.