S Deníkem za zábavou

Následující řádky nemusíte jen číst, můžete je prožít na vlastní kůži. Pouze stačí být předplatitelem regionálního Deníku.

Pak získáte šanci vybrat si z nabídky a uskutečnit svůj sen. Společně s partnery připravujeme unikátní projekt Pohledem našeho předplatitele. V něm máte možnost volit ze širokého spektra výjimečných zážitků, které vám zprostředkujeme. Chcete se podívat do podzemí zámku? Letět balonem či větroněm nad vaším regionem? Zajet si do zoo, aquaparku, navštívit motoveteran muzeum? Anebo vás zajímá úplně něco jiného? Kompletní nabídku čtenářských zážitků naleznete na www.mojepredplatne.cz.

Rozhodně nemluvíme do větru, svědčí o tom již uskutečněné a zveřejněné sny. Za všechny vyberme alespoň jeden z posledních.

Muži s odvahou

Radost, kterou jsme před časem udělali naší čtenářce z Hradce Králové, která si přála stát se alespoň na jeden den modelkou na módní přehlídce, nás inspiroval k odvážnému kroku. Rozhodli jsme se totiž učinit stejnou nabídku mužům mezi čtenáři Deníku. Tak trochu jsme se obávali, že v mužských snech příliš prostoru pro podobné zažitky není. Mýlili jsme se!

Zájem byl překvapivý. Po zveřejnění výzvy, v níž jsme hledali odvážné chlapy s touhou předvádět sportovní oblečení a dokonce svatební oblek na módní přehlídce Agentury Daniela Models v hradeckém Kongresovém centru Aldis, jsme dostali desítky přihlášek od mužů všeho věku.

Na trému nebyl čas

Daniela Brázdová si pro svoji módní show s datem 21.listopadu vybrala jedenadvacetiletého Romana Truhláře z Pardubic. A byla to skvělá volba. Sympatický student Filozofické fakulty Univerzity Pardubice a aktivní hráč hokejového klubu HC Trutnov by si ke svým aktivitám mohl modeling klidně přidat. Kdyby chtěl.

„Zatím o tom neuvažuju,” řekl Deníku krátce po oné módní přehlídce, která se zřejmě nadlouho vryje do paměti jeho i jeho blízkých, kteří seděli v hledišti.

„Byl to neskutečný fofr. Byl jsem v ten den dopoledne ve škole, pak jsem měl nějaké hokejové povinnosti, na poslední chvíli jsem skočil do auta a jel do Hradce. Na celou přípravu jsem měl dvě hodiny,” vzpomíná Roman Truhlář.

„Musel jsem se naučit choreografii, absolvovat schůzku se stylistkami kvůli výběru modelů a nechat se trochu upravit. A do toho jsem zjistil, že budu předvádět nejen sportovní oblečení a svatební oblek, ale i spodní prádlo! Naštěstí jsem v tom tempu neměl čas na trému a prostě šel na molo. A docela jsem si to užil: kromě modelek tam byl společně se mnou další kluk - model, který mi hodně pomohl s přípravou a choreografií, a pak několik hradeckých fotbalistů, kteří to všechno brali spíše jako legraci. Bylo to dobrodružství, na které nezapomenu,” usmíval se spokojený Roman Truhlář.

Za oceán na hokej

K zážitkům, které by si tento příjemný kluk s nabitým programem jednou rád dopřál, patří jeden hokejový. „Chtěl bych vyrazit do zámoří, na některý ze zápasů kanadsko-americké hokejové ligy,” říká brankář druholigového Trutnova, který ovšem o kariéře profesionálního hokejisty nesní. „Tomuhle sportu se věnuju od svých pěti let a jako malý kluk jsem se určitě viděl v nějakém špičkovém klubu, ale realita tyhle sny trochu převálcovala. Svoji budoucnost vidím spíš v oboru, který studuji: historie a ochrana hmotných památek na Filozofické fakultě Univerzity Pardubice. Láká mě archeologie nebo práce v muzeu,” uzavírá Roman Truhlář.

Vyberte si z naší nabídky zážitků

Chcete i vy zažít s Deníkem výjimečné okamžiky?

Není nic jednoduššího. Staňte se předplatitelem regionálního Deníku, pečlivě sledujte jeho web www.mojepredplatne.cz, pak si jen vyberte zážitek a už můžete zamířit do wellnessu, zoologické zahrady, na festival, podniknout romantickou večeři, absolvovat léčebnou kúru, anebo si vybrat něco úplně jiného.