Tipy Deník

Daršany - Osvicující sezení

Akce již skončila

Keesjan van der Klooster je nizozemský mystik, který Vás díky svému daru nechá ocitnout se přímo v silovém poli a lásce Zdroje.

V tomto Daršanu - Osvicujícím sezení se Keesjan dotkne Vašeho vlastního Božského Vědomí Zdroje, které pro vás začne pracovat. Osvicující proud Vědomí ze Zdroje osvítí vrstvy z hloubi Vaší duše a nechá tyto usazené vrstvy rozpustit, čímž se ve Vás vytvoří prostor pro přijmutí rozšířeného vesmírného Vědomí. Po přijmutí Daršanu - Osvicujícího sezení můžete získat vnitřní rovnováhu, může nastat uzdravení, vyladění, realizace, pozitivní přeměny a zlepšení.

Během Daršanu - Osvicujícího sezení Daršanu dostane každý to stejné. Není k tomu třeba žádných speciálních příprav. V momentě, kdy jste se rozhodli být na tomto Daršanu - Osvicujícím sezení a obdržet lásku, začne světlo Vědomí u každého z Vás pracovat. Přípravit se na Daršan -Osvicující sezení můžete tak, že den před Daršanem - Osvicujícím sezením strávíte v přírodě, například na procházce a budete velkou pozornost věnovat dýchání.

Vše, co se děje během získání Vědomí Zdroje je v pořádku. Může to být hluboké ticho, emoce nebo přirozené zvuky, proud myšlenek, obrazů nebo třeba nic…. Všechno, co se stane, je v pořádku, je to Vaše přirozená zkušenost v tomto okamžiku. Dokonce i když nemáte žádnou zkušenost, tak i pak je to zkušenost - zažít podstatu našeho života. Přičemž platí, že prožívání a působení energie Vědomí Zdroje neboli Umoja jsou pro každého a pokaždé jiné. Můžete být během Daršanu - Osvicujícího sezení zasaženi, ale také nemusíte. Každý Daršan - Osvicující sezení je jiný a také je jiné to, co v daném okamžiku a v budoucím období potřebujete. Během Daršanu - Osvicujícího sezení je užita hudba.

Dostanete od Zdroje přesně to, co je potřebné pro Vaše životní určení.

Současně si Vás dovolujeme pozvat na naše webové stranky.
www.keesjan.cz

od  12. 10.  (18:00)
do  15. 10.  (18:00)
náměstí Republiky 2686, Pardubice
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT