Tipy Deník

Hýčkací odpoledne - matky a dcery

Akce již skončila

Pojďme si užít chvíli jen samy pro sebe a své dcery - hýčkat se, tančit, masírovat, tvořit - být v ženské energii ve vzájemném souznění.

Průvodkyně: Markéta Vorlíčková se svou dcerou :-)

Termín: sobota 14. 10. od 14-18 hod

Cena: 400,- Kč za obě

Máma - dcera....dcera - máma.

Jak krásně to zní - je to vztah na celý život a my máme možnost tento vztah prohlubovat v každém věku - jenom tím, že budeme spolu, že si DOPŘEJEME čas pro společný prostor.

My ženy se občas družíme u sdílecích kruhů, kde tančíme, tvoříme, masírujeme se, prostě si užíváme toho, že můžeme být samy sebou.

Myslím si, že nazrál čas, abychom toto předaly i svým dcerám - skrze společný prožitek, kde se toho jedna od druhé můžeme spoustu naučit, mnohé si předat.

Program je vhodný pro dívky od cca šesti let

Upřesnující informace k semináři - týká se matek a dcer do jakéhokoliv věku - horní hranice není limitována :-) Jde o to užít si čas jen se svojí maminkou/dcerou, ať už nám je například 60/40, 40/20, 30/10,....

Proto jste všechny srdečně zvány - maminkami a dcerami jsme na celý život ?

Na tento seminář je potřeba se přihlásit přes objednávkový formulář, abyste měly místo rezervované.
www.spolecnou-cestou.cz/kurzy

14. 10.  (14:00–18:00)
Družstevní 455, Pardubice
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT