více >>

Pardubický triatlon 2018

Akce již skončila

Jediný triatlon v srdci Pardubic - plaveme v Labi, běháme v krásném parku a také na druhé straně řeky, než je zázemí závodu, tudíž vaše rodina může stát na druhé straně břehu a fandit o stošest!

Na tomto závodě, jako na každém z naší série, platí, že děti do 15 let mají startovné zdarma, pokud závodí alespoň 1 z rodičů. Neváhejte proto přijet celé rodina, rádi vás uvidíme! Těšit se můžete také na finisherské medaile, poháry pro ty nejlepší (hodnotíme vždy první tři ženy i muže z každé kategorie!), či fajn občerstvení.

Mimo to, pokud si tento závod zapíšete na svůj seznam, stačí k němu připsat ještě jeden z naší série a jste na nominační listině o titul absolutního vítěze celého roku, tzn. Labského muže, či ženy 2018! Na věku nezáleží.

Hrajeme po celý závod příjemnou hudbu v okolí zázemí, uslyšíte určitě rock, pop, či moderní hudbu, kterou slýcháte z rádia.

Zázemí obsahuje toalety, gril k pronájmu, dětské hřiště, piing pongový stůl, kryté depo na soukromém basketbalovém hřiště a krásná příroda!

25. 8.  (10:00–17:00)
U Mlýnů, Park Na Špici, Pardubice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ