Tipy Deník

Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Výstava - 25 let od založení organizace

Akce již začala

K 25. výročí od založení organizace SKP-CENTRUM, o.p.s., jsme připravili putovní výstavu fotografií, a to se záměrem seznámit veřejnost se službami obecně prospěšné společnosti. Našimi cílovými skupinami jsou děti a rodiny, senioři a osoby bez přístřeší.

Fotografie, jejichž autorem je pardubický fotograf Tomáš Kubelka, zobrazují činnost terénních, pobytových a ambulantních služeb. Dokumentují pracovníky i klienty v běžných situacích, bez jakéhokoli zásahu. Jejich prostřednictvím vstoupí diváci nejen do prostorů organizace, ale i do domácího a tedy přirozeného prostředí klientů.

Výstava bude zahájena 11. září 2017 na Krajském úřadě v Pardubicích. Poté bude putovat po knihovnách, sálech a dalších prostorech Pardubického kraje a to po celý podzim roku 2017. Bude zakončena na benefičním večeru, který se letos uskuteční 10. prosince 2017 opět na Zámku Pardubice.

Putovní výstava proběhne pod záštitou Ing. Petra Šilara, senátora PČR, Ing. Martina Kolovratníka, poslance Poslanecké sněmovny PČR, Ing. Pavla Šotoly, člena Rady Pardubického kraje a Mgr. Jakuba Rychteckého, náměstka primátora města Pardubic.

od  11. 9.  (08:00)
do  1. 11.  (18:00)
Pardubice
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení