Na celorepublikové přehlídce nejlepších divadelních komedií se nejvíce líbila divákům i studentské porotě. Herečka ALENA ANTALOVÁ si navíc za roli Elisabeth Garaud-Larchet vysloužila též Cenu za nejlepší ženský herecký výkon přehlídky.

Jméno se líbí

„Těší nás, že se Jméno tak líbí. My, kteří jsme se na této inscenaci podíleli, ji máme také rádi a jsme šťastni, že ji můžeme hrát," řekla v rozhovoru pro Deník Alena Antalová.

Bude se ráda vracet

„Cenu za nejlepší ženský herecký výkon beru spíše jako kolektivní ocenění. Kdybych neměla skvělé kolegy, tak by ani moje postava tolik nevyzněla," uvedla herečka, podle níž je v umění těžké hodnotit.
„Přiznám se, že na soutěžení v umění moc nejsem. To patří spíše do sportu," podotkla Alena Antalová.

„Do Pardubic se ale budu vždycky ráda vracet. Je tu krásné divadlo, dostatečně velké, ale přitom ještě stále intimní. I když nemám v lásce zájezdy, tak Východočeské divadlo je rozhodně příjemná štace," poznamenala hvězda brněnského souboru.

„Život je pro každého z nás už tak dost komplikovaný, a tak je dobře, že existuje taková přehlídka, jako je Grand Festival smíchu v Pardubicích. Pokud se povede dobrá komedie, přináší radost nejen lidem v hledišti, ale i díky jejich zpětné vazbě také nám," dodala Alena Antalová.