Stále nevíte, kam na čarodějnice? Pak tu pro vás máme na sobotní večer pár tipů.
Zřejmě největší čarodějnický slet se uskuteční pod Kunětickou horou. Areál bude pro veřejnost otevřen již od 14 hodin. Připraven je program, který vás zabaví až do ranních hodin.

DOSTANETE I NOVÝ ÚČES

„Návštěvníci se mohou těšit na Václava Upíra Krejčího, který pobaví nejen děti, ale jistě i dospělé, dále na vynikající skupinu Burma Jones v čele s legendárním Bohoušem Josefem a také na skvělého zpěváka a skladatele s jedinečným hlasem Miro ,Mekyho' Žbirku a bigbítovou skupinu III. cenová," slibují pořadatelé.

Abyste zapadli, budete si moci nechat udělat čarodějnický účes nebo si pomalovat obličej. Chybět nebude ani zapálení ohně a ohňostroj a program pro děti.

Holičtí mohou vyrazit na fotbalový stadion. Čarodějnice by se měly v 19 hodin nejprve zaregistrovat u Kulturního domu Holice, kde bude také připraven doprovodný program. Na stadionu vás od 19 hodin čeká vystoupení skupiny Hotovo, zapálení ohně, koncert dechového orchestru, diskotéka pro děti a ve 21:30 hodin ohňostroj. Zájemci si mohou opéct i špekáčky, které budou pro děti zdarma.

V Přelouči se budou čarodějnice pálit pod parkem, kam vyrazí v 18 hodin od školy lampionový průvod, a to za doprovodu Kosinovy dechovky. Ve 20:15 hodin bude zapálen oheň a vystoupí skupina Kapři.
Již tradiční čarodějnický mejdan v podání dvou místních kapel SešLOST a Vypuštěné Koupaliště se koná v Sezemicích.

Součástí této akce, která startuje ve 20 hodin v sezemické Restauraci Na Hřišti, jsou například soutěže, ohňostroj, ohnivá show. Od 17 hodin bude navíc připraven zábavný program pro děti.

TAJUPLNÁ CESTA

Čarodějná cesta pak na vás čeká v Dašicích. Od 17 hodin na místním fotbalovém hřišti budou děti plnit čarodějné úkoly.

Pořadatelé pro letošní zázračnou noc nachystali speciální úkol – vyrobit nebo nakreslit čarodějné brýle. Každý, kdo tento úkol splní, se může těšit na tajuplnou odměnu.