Cirkus Prince už má za sebou svá úvodní vystoupení v Pardubicích. Návštěvníci mohou pod šapitó obdivovat nejen artisty či akrobaty, ale také drezuru mongolských velbloudů, kamerunských a kyperských koz, zeber, koníků či lachtanů. Právě to je asi největší atrakcí tohoto cirkusu! Na své si přijdou i nejmenší návštěvníci cirkusu, kteří se mohou těšit na klauny nebo na projížďky na velbloudovi. Zpestřením je jistě přítomnost komiksové figurky – Spidermana!

Cirkus Prince nyní pobývá nedaleko Wonkova mostu a představení začínají ve všední dny v 17 hodin, v sobotu ve 14 a v 17 hodin a v neděli pak pouze v 11 hodin.

Pardubický deník má pro své čtenáře zajímavou soutěž. Po správném zodpovězení naší otázky získává vylosovaný výherce čtyři volné vstupenky do cirkusu! Otázka pro dnešní den zní: Do kdy cirkus Prince v Pardubicích hostuje? Své odpovědi zasílejte na e–mail pardubicky@denik.cz. Nutností je pochopitelně zpětná vazba, a tak připojte váš mobilní telefon. Šťastlivci pak budou od nás neprodleně o své výhře vyrozuměni!

(saf)