Na plátně se objeví také známá zpěvačka Cher v roli majitelky chátrajícího divadla The Burlesque Lounge. Bojuje za záchranu svého životního díla, které se topí v dluzích.

Jako kouzlem osudu na prahu podniku stane mladá ambiciózní Ali, která shání práci. Jejím snem je stát se slavnou zpěvačkou a uznávanou tanečnicí. Musí se však nejdříve spokojit s funkcí servírky.

Jedna příležitost, jak si přilepšit, se jí naskytne. Všem dokáže, že má neskutečně dobrý hlas a stane se tak největší předností celé revue. Události ale začínají nabírat rychlý spád. Bohatý obchodník chce podnik koupit a na jeho místě postavit luxusní hotel. Zdá se, že majitelce nezbývá nic jiného, než jeho nabídku přijmout.

Jsou rychlí a zběsilí. Již popáté

Milovníci rychlé jízdy si přijdou na své zítra od 21.30 hodin, kdy se v Tyršových sadech zdarma stanou svědky již pátého pokračování známého filmu Rychle a zběsile.

Diváci se setkají se svými oblíbenci z předchozích dílů – Paulem Walkerem, Vinem Dieselem a Jordanou Brewster, kteří stále ujíždějí před zákonem.
Tentokrát se dostanou až do brazilského Ria, kam je přivedl plán, jak získat svobodu. Zapletou se však se šéfem tamní mafie, který drží v šachu nejen všechny občany, ale i policii.

Známá trojka si chce „půjčit“ jeho peníze, díky kterým by měla cestu na svobodu volnou. Na pomoc si povolají řadu starých známých, ale situace se začíná komplikovat.

Nestojí proti nim totiž jen zkorumpovaný narkobaron, ale i drsný federální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson), který chce povedenou trojici odvézt zpátky do Spojených států.

(mm, len)