Prodali přes osmnáct milionů desek po celém světě. A v pátek večer předvedli své umění v pardubickém Ideonu. Řeč je 
o britské popové skupině East 17, která milovníkům taneční hudby devadesátých let servírovala jeden hit za druhým. Došlo tak například na House of Love, Let It Rain, It's Alright, Thunder, Hold My Body Tight či Stay Another Day.

RÁDI BY SE VRÁTILI

„V Česku jsme dlouho nevystupovali. Byla to skvělá akce. Energie od fanoušků byla úžasná. Určitě bychom se sem zase rádi někdy 
v budoucnu vrátili," shodli se členové East 17.

„Škoda, že jsme neměli moc času si projít Pardubice. Ale Česko máme rádi. Hlavně zdejší holky," usmívaly se legendy světového popu, které těší, že párty s muzikou devadesátých let mají stále mezi posluchači ohlas. „Byla to báječná éra. Tehdy vznikala nejlepší muzika na světě," uculovali se slavní Britové.

Ty v Ideonu vystřídal trinidadský zpěvák Haddaway. „Ahoj Pardubice! Dobrý večer! Jak se máte," překvapil publikum velmi slušnou češtinou zpěvák, jenž má na svém kontě například megahit What Is Love.

„Pardubické vystoupení jsem si užil, i když jsem měl trochu problém se zvukem na pódiu. Lidé byli fantastičtí! Bože, kolik nádherných ženských přišlo! Kdybych byl chlap 
z Česka, asi bych se odtud nikdy nehnul," vtipkoval Haddaway, který v Ideonu ukázal, jak velkým je šoumenem a bavičem.

V RODNÉM MĚSTĚ

Stejně jako pardubický moderátor a DJ Pavel Cejnar. Ten si mejdan v rodném městě zjevně hodně užíval.
„Všem, co tu vystupovali, jsem říkal, že v Pardubicích jsou nejlepší fanoušci," uzavřel Pavel Cejnar.