"Posledni koncert ve Žluťáku byl čistý masakr, tak předpokládám, že to bude minimálně tak dobrý jako posledně," nechal se slyšet Fido z Fast Food Orchestra a jeho souputník Vojtaano jenom přikyvuje: "Do Žlutýho Psa se vždycky rád vracím. Ať s kytarou nebo se standupem. Tentokrát to ale bude ještě větší kotel, protože s kapelou jsem do Pardubic ještě nezavítal. Když je tou kapelou navíc legendární Fast Food Orchestra, máte se fakt na co těšit!" zve na koncert.

Fast Food Orchestra s písničkářem Vojtaanem pojí hned několik věcí. V roce 2020 vydali desky "Vezmu tě s sebou" a "2020", a posléze o rok později natočili společný song "Jeden rok“. Spolupráce vznikla, když se potkali při natáčení desek v Rooftop studiu u Ondry Žatkuliaka. Nyní už ničemu nebrání, aby obé předvedli naživo, předtím tomu kvůli covid situaci a opatření nebylo moc přáno.

Nenechte si ujít toto výjimečné souznění, kde nebudou chybět vzájemné hostovačky a navštivte jeden z koncertů společného tour, protože toto spojení zkrátka stoprocentně funguje. Jen připomeňmě - 7. října na "Žluťáku".