Páteční večer na královéhradeckém letišti bude patřit hitům z posledního „kabátího“ cédéčka Corrida i největším peckám z celé patnáctileté historie kapely, která si své pevné místo na špičce popularity užívá teprve v posledních letech. Pořadatelé večer na letišti očekávají až dvacet tisíc lidí. O tom, že to není přehnaný odhad, svědčil i obrovský zájem fanoušků všeho věku očtvrteční odpolední autogramiádu v jednom z místních hypermarketů. Koncert začínáv pátek 8. červnaod 19 hodin na hradeckém letišti.

Přehledná mapka ve fotogaleriije proto víc užitečná – ukazuje cestu na místo koncertu zvlášť pěším a zvlášť motoristům. Těm, kdo zvolí jistotu hromadné dopravy, vychází vstříc Dopravní podnik města Hradce Králové.

Od šestnácti do jedenadvaceti hodin bude z hlavního nádraží v desetiminutových intervalech vyjíždět mimořádný autobus směr letiště.

Pro tuto cestu neplatí žádné slevy ani předplacené časové jízdenky. Cena lístku je třicet korun pro každého a lze ji koupit pouze u řidiče.

Do autobusů označených jako „mimořádná doprava“ bude možné nastupovat pouze předními dveřmi.

Zvláštní autobusy budou stejnou trasou, tedy přes centrum – jezdit i v noci po skončení koncertu. Na zpáteční cestě budou cestující moci přestoupit na třicetikorunovou jízdenku na noční linky 18 a 1.