„Kdo netančil, nebyl in!" I takové by klidně mohlo být motto Pardubického plesu médií a charity, který se uskutečnil v pátek večer v prostorách ABC klubu.

Jeho pátý ročník znovu potvrdil, že tato unikátní akce se právem každoročně řadí k vrcholům východočeské plesové sezony.

Originální náplň

Mimo jiné i kvůli tomu, že má vždy originální náplň a zároveň charitativní podtext.

Výtěžek z letošní bohaté tomboly byl totiž opět věnován jedné z nejvýznamnějších neziskových organizací v Pardubickém kraji, obecně prospěšné společnosti SKP-Centrum, která dlouhodobě „pomáhá vstát lidem v obtížných životních situacích".

„Kromě této charitativní myšlenky je jedním z cílů tohoto plesu vytvořit prostor pro neformální setkání zástupců médií působících v Pardubickém kraji se zástupci společností využívajících médií k budování svého dobrého jména," řekl ředitel pardubického SKP-Centra Jiří Pitaš.

I tento záměr se letos organizátorům podařilo naplnit.

Nejen zástupci médií měli také tentokrát možnost prohodit pár slov s reprezentanty nejrůznějších neziskových organizací, ale zároveň i s celou řadou politiků či osobností ze světa byznysu.

Atraktivní program

Atmosféra plesu byla velmi příjemná, k čemuž výrazně přispěl i atraktivní program.

K tanci a poslechu návštěvníkům hrála oblíbená plesová hudební formace Tomas Show Band, jejíž kapelník Tomáš Bohó se mohl spolehnout na dvě skvělé mladé zpěvačky.

Jedním z vrcholů večera pak bylo vystoupení dalšího výrazného talentu – vítězky soutěže Česko zpívá 2015 Elišky Rezkové.

Kdo se chtěl na 5. Pardubickém plese médií a charity v ABC klubu pokochat pohledem na krásné dívky a ženy, měl unikátní příležitost při vydařené módní přehlídce (na snímku Jiřího Sejkory vlevo).

A kdo se měl v úmyslu nechat inspirovat v tanci, ten se jistě dobře bavil při skvělém předtančení v režii Tanečního klubu Life Pardubice.

Velmi nápaditý raut

Tradičním bonbonkem plesu byl velmi nápaditý raut, který letos nabídl řadu příjemných překvapení nejen pro chuťové pohárky všech přítomných, ale zároveň byl i pastvou pro jejich oči. Bylo vidět, že si Alfredo catering na tomto plese dalo opravdu hodně záležet.

Celá řada záštit

Záštitu nad touto prestižní akcí převzala celá řada politiků. Osobně pak na 5. Pardubický ples médií a charity dorazili například europoslanec Tomáš Zdechovský (na pravém snímku zleva), poslanec Martin Kolovratník, místopředsedkyně Senátu Miluše Horská a poslanci Jiří Skalický a Simeon Karamazov.