„To je vlastně pravda, že se to takhle sešlo, ale přiznám se, že to nějak neřeším,“ řekl Leoš Mareš, který byl v pátek večer jednou z hvězd akce Maddox Open Air v pardubickém Ideonu. Den poté nechyběl na soutěži Miss mokré tričko. Tu hostil music club Relax v Kasalicích.

„Už si ani nepamatuji, kdy jsem takové klání uváděl. Myslím, že to bylo asi před šesti nebo pěti lety v Českém Krumlově a pak jednou ve Zlíně. Ale takové akce bývají super. I když se to potom ve finále zvrhne, že začnou soutěžit i muži. Když se takový program nachystá na jednu ráno, je to ideální,“ usmíval se známý moderátor, který se na obou akcích objevil také jako diskžokej. „Já jsem takhle vlastně začínal, pak jsem hrál méně, ale teď k tomu zase čím dál tím víc směřuji. Dost často se stává, že se s organizátory domluvím, že budu hrát třeba půl hodiny a potom končím až někdy ráno,“ podotkl Leoš Mareš, jehož baví hlavně mix žánrů.

„Míchání stylů se mi líbí. Nevím, jestli se mi současná hudba líbí víc než před nějakými třemi roky, ale teď mám zkrátka pocit, že vznikají skvělé písničky,“ prohlásil známý rozhlasový a televizní moderátor, který do svého vystoupení klidně zařadí i zremixovaného Evu a Vaška.