„Moderuji už dvanáct let, ale je pravdou, že pro televizi jsem akci tohoto typu uváděla poprvé. Byla to zajímavá zkušenost a hlavně velká škola,“ pravila Ivana Vavřínová, která pořadem natáčeným Novou provázela spolu s moderátorem Tomášem Krejčířem.

„Pocity jsem měla dobré. Tomáš Krejčíř je podle mého názoru přírodní úkaz. Tak živého a živelného člověka jsem snad ještě neviděla. Moderování s ním bylo v pohodě,“ podotkla Ivana Vavřínová.

„Hodně jsem si užívala rozhovory s patrony finalistek. Během zkoušek a natáčení se mezi nimi vytvořila fajn parta. Jen škoda, že to v televizním záznamu tolik nevyznělo,“ dodala moderátorka.

„Trémou jsem během soutěže netrpěla. Paradoxně jsem ji měla až v neděli, kdy šel na Nově televizní záznam. Není nic horšího, než dívat se sama na sebe na obrazovce,“ sdělila Ivana Vavřínová, jejíž dvě favoritky získaly tituly vicemiss. „Proto jsem byla s výsledkem soutěže spokojená.“

Podobně se vyjádřila i Miss aerobik 2007 Monika Horáková, ředitelka agentury Miss aerobik Models, která byla členkou poroty a na akci se podílela také produkčně.

„Všechny tři mé favoritky se umístily. Navíc byly různorodé, takže si snad každý divák přišel na své,“ uvedla členka nového tvůrčího týmu, který letošní ročník připravoval. „S tím, jak akce dopadla, jsme byli spokojeni. Měli jsme moc pěkné ohlasy, a to i na moderátorskou dvojici. Ivana Vavřínová se svým výkonem zařadila po bok moderátorů, o nichž je hodně slyšet. Jsem přesvědčena o tom, že nyní už nebude vnímána jen jako ,ta sporťačka z Novy’,“ řekla Monika Horáková.

Chválu na dlouholetou kamarádku a bývalou kolegyni z rádia Life pěla i moderátorka Petra Polanská. „Výkon Ivany se mi moc líbil. Navíc jí to také slušelo. Svého úkolu se zhostila velmi dobře.“