Chcete vyhrát dva volné lístky na tento jedinečný koncert? Tak soutěžte s naším Deníkem. Stačí odpovědět do čtvrteční desáté hodiny dopolední na soutěžní otázku: „V jaké skupině je Dan Bárta kolegou Romana Holého?". Své odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu martina.vosahlova@denik.cz a připište své celé jméno, telefon (mobil) a heslo: „Bárta".   (pad)

Chcete vyhrát zdarma výjimečný oběd 
pro dva v choltické zámecké restauraci?

Choltice - Pojďme si připomenout, jak chutná jídlo, které se připravuje poctivými technikami! Tento víkend si v zámecké restauraci v Cholticích, kterou ocenil Zdeněk Pohlreich, můžete užít jídlo plné chutí. Šéfkuchař pro vás připravil například líčka na červeném víně nebo guláš z mladého choltického beránka zahuštěný chlebem. V dnešní rychlé době plné stresu se pomalu zapomíná na poctivé kuchařské techniky využívané našimi babičkami, proto najdete na jídelním lístku i zámecká medová žebra, certifikovaný regionální Železnohorský produkt.

Pokud rádi jíte a máte chuť se projít třeba choltickým parkem a navštívit i zdejší kostel, soutěžte s Pardubickým deníkem o menu pro dvě osoby podle vlastního výběru. Soutěžní otázka zní: „Jak se jmenuje oblíbený televizní pořad Zdeňka Pohlreicha, s kterým před časem zavítal i o do choltické zámecké restaurace?". Odpovědi na otázku zašlete na e-mail martina.vosahlova@denik.cz ve čtvrtek dopoledne do deseti hodin. Nezapomeňte uvést své jméno, mobil a heslo „Choltice".   (chp)