Hosty programu totiž byli pardubičtí spolupracovníci Karla Gotta Jan Adam a Jiří Petr. V besedě, která trvala bezmála devadesát minut, se přítomní dozvěděli, jak to Karel Gott dělá, že je stále v takové kondici, že prodal celosvětově na 50 milionů desek a jak to ve skutečnosti je se spory Heleny Vondráčkové a jejího manžela Martina Michala s tuzemským bulvárem.

Vedle Platinových a Zlatých desek, které Jan Adam získal od Supraphonu za jím produkovaná úspěšná CD a DVD, shlédli pardubičtí senioři záznam části vystoupení Karla Gotta a Heleny Vondráčkové v newyorské Carnegie Hall v roce 2000, televizní show německé a italské televize o krásách Itálie s průvodcem Karlem Gottem a v mrazivém únorovém odpoledni se rozehřáli při poslechu moravských a slovenských lidovek natočených Karlem Gottem pro letošní gramofonový trh.

Jiří Petr zavzpomínal na přátelství s Waldemarem Matuškou. Odpoledne skončilo slibem Jana Adama a Jiřího Petra, že se po čase s pardubickými seniory znovu setkají. A možná prý přijde i Karel Gott…