„Já je prostě miluji!". To byla první věta, která nejspíš napadla nejednu fanynku bezprostředně po úterním koncertu skupiny Kryštof v Pardubicích. Podle zpráv z předchozích „štací" se to ale dalo tušit předem.

Členové této populární kapely totiž avizovali, že letošní show bude velká. Vyprodaná aréna několik týdnů před koncertem tak asi nebyla pro nikoho překvapením.

Co však mnohé zaskočilo, byly doprovodné prvky koncertu. Tolik barev a lampionů, členité pódium, jako bonus létajícího frontmana Richarda Krajča a jako přídavek následnou hromadnou euforii nečekal asi nikdo.

Cesta cestou

Někdy bylo skoro až nemožné sledovat, co vše a hlavně kde se děje. Už úvodní Krajčova Cesta cestou na pódium se v té barevnosti lehce ztratila. Za to však frontman havířovské kapely odměnil všechny přítomné opravdu neuvěřitelnou show. Energii, kterou prý nabírá z publika, hned rozdával fanouškům zpět.

Dva duety lásky

Každopádně bylo vidět, že za koncerty z turné Srdcebeat 2015 stál pořádný kus práce. A také peněz. Tak to ale na velkých a dobrých koncertech zpravidla bývá.

I v Pardubicích podle plánu zazněly nejen písně z nového alba, ale samozřejmě také staré osvědčené hity. Protože se velká část Kryštofových písní týká lásky, neodpustil si Richard Krajčo ani v Pardubicích milostný duet. Vlastně dva. V tom prvním mu byla partnerkou jedna z předskokanek letošního turné, zpěvačka Lenny, na ten druhý si rodák z Ostravy pozval na pódium jednu z fanynek.

Kde tu energii bere

Divák se celý večer nutně musel divit, kde Krajčo tu energii vlastně bere. A co víc, on ji dokázal předat všem těm tisícovkám lidí v publiku. A tak má pravý koncert vypadat.
Z posledního koncertu letošní šňůry Srdcebeat člověk prostě odcházel s pocitem, že srdce Kryštofa bilo ten večer pro Pardubice a naopak.

Klubové turné
Pardubická zastávka byla tou poslední na letošním halovém turné. Kryštof ale jede dál. Na únor a březen příštího roku už chystá turné klubové. Projet chce celou zemi. V plánu jsou kluby ve městech, jako je Tábor, Havlíčkův Brod nebo Olomouc.
„Opět bychom rádi přenesli řadu prvků z halového turné do menších prostor, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty. Ale je snad pochopitelné, že v klubech létat nebudu," nechal se slyšet frontman Richard Krajčo. Jako předskokana s sebou vezmou skupinu Ezyway.