Letos již pošesté v řadě vyrazil legendární rockový cirkus jménem Tři sestry na svoje velkolepé celorepublikové tour. Jednou ze šestadvaceti zastávek této kapely budou dnes večer Živanice u Lázní Bohdanče.

Návštěvníci a příznivci charismatického Fanánka a jeho souboru se mohou těšit na jejich největší hity let minulých, jako je Pijánovka, Kelti, Modlitba pro partu, Pumpa, Zelená, Mexiko, Dederon či Lidojedi, ale i na nové písně Adamité v Londýně, Nanosekunda či Robinson z posledního alba Mydlovary.
Největší zvláštností pak jistě bude sólové vystoupení frontmana kapely Lou Fanánka Hagena s písněmi z jeho zbrusu nového sólového CD nazvaného Jevany. Právě Fanánek s ním vystoupí během pauzy své mateřské kapely, jako její nejmilejší host!

Na živanickém pódiu nebude chybět ani velkoplošná projekce, kde kromě klipů návštěvníci uvidí i Strašlivý film II, jehož autorem jsou Tři sestry a zároveň v něm učinkují jako herci hlavních rolí.

Přímo na pódiu pak opět nebude chybět výčep. Diváci se však mohou těšit i na kapely MZH, E!E či Doctor P.P. Začátek akce je v 19 hodin.