Pak se mi smůla lepí na paty, břicho a tak,“ vtipkoval známý herec Václav Upír Krejčí, který byl jednou z hvězd prvního ročníku Dne lesa 2008 pořádaného v areálu pod Kunětickou horou.

„Tuhle jsem v lese sbíral šišky, hrabal jehličí a dával ho na kompost. Jednou jsem se tam také miloval a několikrát čůral. Když si tu člověk sedne, tak tady může vidět i srnky, veverky nebo rozrytou zem od divočáků,“ konstatoval Václav Upír Krejčí, který jezdí do lesa i na chalupu k jeho tchánovi a tchýni.
„Je to tam moc krásné. Několik stromů jsme tam ale museli pokácet, aby bylo co do krbu a také aby na chalupu svítilo trochu sluníčka,“ sdělil populární kumštýř, jemuž se vybavil i lesní fór kolující o Karlu Gottovi. „Když se ho prý ptali, proč nechodí do lesa, tak jim odpověděl, ale tam mě přece nikdo nezná,“ líčil Václav Upír Krejčí. Ten pod středověkým hradem hrál jak pro děti, tak pro dospělé.

„Kunětická hora je opravdu nádherná. Shodou okolností jsem tu byl před nedávnem na pálení čarodějnic,“ uzavřel populární kumštýř.