Klasikou odkojený houslový virtuos Jaroslav Svěcený a rockový klavírista i skladatel Michal Dvořák, zakládající člen skupiny Lucie, se s vervou pustili do multižánrového projektu, kterým chtějí oslovit posluchače napříč generacemi i styly.

Začali si hrát a experimentovat se zvuky klasických, etnických i elektronických nástrojů. Oslovili legendárního kytaristu Radima Hladíka, špičkové pražské orchestrální hráče, pěvecký sbor, světově proslulého hráče na didgeridoo Ondřeje Smeykala, vynikajícího interpreta na indický nástroj sitar Ladislava Broma, dalšího kytaristu a aranžéra v jedné osobě Jiřího Janoucha, bolivijského indiána z Chochabamby hrajícího na charangu (malá desetistrunná kytara), sampoňu (velká bambusová Panova flétna) a kenu (domorodý dechový instrument), Miloše Vacíka, ovládajícího bravurně perkuse a začali pracovat.

Za zmínku stojí jistě i skutečnost, že choreografii tohoto projektu má na „svědomí“ Qaša, veřejnosti známá především z působení v televizní soutěži Stardance. Vyvrcholením projektu je koncertní podoba. Ta odstartuje ve čtvrtek od 19.30 hodin v pardubickém Domě hudby.