Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk návrat k ryzím hodnotám. Na koncertech zazní z velké většiny nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-Side Band. „Je to svátek hrát s touhle bandou. Radost vyplněná hudbou. Máme několik desítek nových písní, takže v ideálním případě by měl koncert trvat 8,5 hodiny bez přestávky. Lidé by se mohli proposlouchat až druhý den do práce," řekl Vojtěch Dyk ke svému novému turné, i když takto nadstandardní délku trvání koncerty mít jistě nebudou.

Atmosféra koncertu pro diváky navozuje dojem návštěvy baru. „Mám rád bezprostřední kontakt s publikem, tu energii, kterou si vzájemně předáváme. Rád bych, aby ve všech městech, kde hrajeme, lidé odcházeli s hřejivými pocitem, jaký máte po příjemném posezení s přáteli někde v baru, kde jste poslouchali dobrou muziku," dodal Dyk.

Na turné se představí nový repertoár, složený z původních skladeb i ze slavných hitů aranžovaných pro Dyka s kapelou. V programu se vedle nových písní nebo nově nazpívaných světových hitů rozhodli muzikanti připomenout i výročí smrti Karla Černocha.