Její talk show je neformálním setkáním diváků s herci pardubického souboru a nabízí povídání a vzpomínání, ale i kulinářské zážitky.

Malá scéna se změní na kavárnu

Zpestřením je i netypická stolová úprava prostoru Malé scény, která evokuje komorní kavárnu, v níž se můžete na chvíli zastavit a nad sklenkou i talířkem něčeho dobrého si odpočinout od každodenního shonu.

„Další skupinou herců, které něco vnitřně spojuje a kteří budou mými dnešními hosty, jsou Jana Ondrušková, Milan Němec a Alexandr Postler. Kromě toho, že se mají rádi, což není v jakémkoliv zaměstnání vždy úplně samozřejmé, všichni jsou nějakým způsobem spjati s Moravou," říká Jana Uherová.

„Lexa Postler absolvoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, následně měl angažmá v divadlech v Českém Těšíně a Opavě a v Jeseníkách má chalupu. Jana Ondrušková pochází z Třince, také navštěvovala ostravskou Janáčkovu konzervatoř a po absolutoriu působila několik sezón v divadle v Českém Těšíně. Milan Němec sice nepochází z Moravy, ale k Brnu ho poutá silný a krásný vztah. Vystudoval zde konzervatoř a Janáčkovu akademii múzických umění, během které hostoval v Městském divadle Brno, kde byl i několik let v angažmá," pokračuje Jana Uherová.

Různorodá témata nejen o Moravě

Krásná moravská příroda, Brno, které je „zlatou lodí", děti, kočky, rodina, plány do budoucna, radost z divadla i radost z jídla – to budou témata dnešního dílu Bez nápovědy. Ten začne v 19 hodin.

„Pokud přijmete naše pozvání, můžeme spolu strávit další z pohodových večerů na Malé scéně. Moji hosté jsou zárukou skvělé zábavy a opět vás čeká i něco dobrého na zub," zakončila dramaturgyně Jana Uherová.