Program na holickém fotbalovém stadionu startuje v sobotu od jedenácti hodin. Až do šestnácti hodin půjde hlavně o zábavu pro děti.

Přiletí i vrtulník

V plánu je i vystoupení dechového orchestru BaŠaPa, tanečního studia Hany Flekrové, ukázka Městské policie Pardubice, vystoupení dětí z kroužku při domě dětí a mládeže. Svůj blok bude mít rovněž Vzdělávací centrum Paprsek z Dolního Jelení, Mateřská škola Staroholická a nebude chybět ani dětská diskotéka se soutěžemi.

Okolo třinácté hodiny přistane přímo na stadionu velký vojenský bojový vrtulník.
Hvězdné menu je nachystáno od šestnácti hodin.

Návštěvníci se mohou v Holicích těšit na imitátora Karla Gotta, kterým není nikdo jiný než Kamil Emanuel Gott, zpěváka Marka Ztraceného, zpěvačku a herečku Ivanu Korolovou či revival slavné světoznámé skupiny Smokie.

Vybere si každý

Večer zakončí rockový dechový orchestr z Holic RoDeO. Celým dnem bude provázet zpěvák a moderátor Petr Dvořák. „Na akci se velmi těšíme. Počasí by mělo být krásné. Pro děti je jako vždy vstup a občerstvení zdarma," nechal se slyšet Petr Dvořák a dodal, že pro zájemce jsou připraveny rovněž skákací hrady, čtyřkolky, střelnice, jízda na offroadech. „Z mnoha překvapení si tu jistě vybere každý," uzavřel moderátor holické akce Konec prázdnin se známými osobnostmi.