Vážení předplatitelé Deníku, jako každý pátek vám opět přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus.

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.
Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Pardubický deník
Nabízí poukázku na slevu 100 Kč z celkové konzumace v Hospodě Na Hrádku v Pardubicích, ul. Na Hrádku. Hospoda nabízí poctivou českou kuchyni z čerstvých surovin, denní menu od 75 Kč, věrnostní program na polední menu. TV sportovní přenosy. Registrovaní předplatitelé si mohou poukázku objednat na www.abobonus.cz.

Nabízí vstupenky na STUDENT LIFE FEST no. 2. Nenechte si ujít hudební festival v pardubickém ABC klubu, kde Vám zahrají SKYLINE, FAST FOOD ORCHESTRA, PRAGUE CONSPIRACY a VĚC MAKROPULOS. Koná se v ABC Klubu na Olšinkách v Pardubicích dne 31. 10. 2014 v 19 hod. Informace na tel.: 602 194 004.

Hradecký deník
Nabízí za zvýhodněnou cenu 200,- Kč 2x vstupenku na divadelní představení PRAHA VELVET HAVEL, které se koná 28. 10.od 19 hodin na hlavní scéně Klicperova divadla ku příležitosti slavnostního zakončení festivalu čekání na Václava.

Nabízí zdarma vstupenky na Screamers – travesti show, která se koná v pondělí 6. 11. 2014 od 19 hodin v KD Střelnice. Poukázku si vyměníte v redakčním domě, Kladská 17/44, Hradec Králové.Více informací ke všem akcím na telefonním čísle 724 482 852

Rychnovský deník
Nabízí pro předplatitele dvě vstupenky na MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL F. L.Věka na koncert DVOŘÁKOVO TRIO, ALEŠ BŘEZINA A TOMÁŠ PILAŘ, neděle 26. 10. v 15 hodin na zámku v Novém Městě nad Metují, více ke koncertům naleznete na www.mhf-vek.cz. A I VSTUPENKY NA DALŠÍ KONCERTY. O dnešní vstupenky si telefonujte na mobil 602 177 209

Krkonošský deník
Nabízí svým předplatitelům volné vstupenky na koncert MARCELY HOLANOVÉ, který se koná ve čtvrtek 30. 10. 2014 od 19.30 hodin ve Společenském domě JILM v JILEMNICI. Bližší informace získáte na telefonu: 606 601 379.

Regionální dárky
P Připravili jsme pro vás nové dárkové balíčky: pro šikovné maminky či babičky, pro hokejové fandy, nové tituly knih z OMEGA, romány, knihy pro děti, mládež, … Dárky si objednejte z věrnostního programu AboBonus na www:mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci