Během jediné návštěvy v pardubické Základní a Praktické škole Svítání poznal exotické hudební nástroje, ale také se příjemně uvolnil a zbavil stresu.

Byl to zážitek!

Druhým účastníkem nového projektu Pardubického deníku a webového portálu www.zazitkyzpardubic.cz se stal korektor Pardubického deníku FRANTIŠEK VLČEK (na snímku Luboše Jeníčka).
Právě ten měl včera unikátní možnost vyzkoušet si muzikoterapii ve Svítání.!

„Byl to skutečně zážitek. Moc jsem si muzikoterapii ve Svítání užil. Nádherně jsem se uvolnil. Šlo o velmi příjemnou relaxaci," nechal se slyšet  František Vlček, pro kterého pardubická škola Svítání nebyla neznámým prostředím.

Zaujala atmosféra

„Ve Svítání už jsem se byl několikrát podívat. Zaujala mě zdejší velmi milá atmosféra. Obdivoval jsem, jak tu s handicapovanými dětmi dokáží pracovat. Taková péče, jakou zde dostávají, se skutečně jen tak nevidí," prohlásil korektor Pardubického deníku, který moc dobře ví, že život handicapovaných není procházka růžovým sadem. Sám je totiž jedním z nich.

„Klobouk dolů před tím, co děti ve Svítání při muzikoterapii dokáží. Z jejich strany to byl obdivuhodný výkon," svěřil se František Vlček.
„V muzikoterapii se používá hudba, rytmus, melodie a harmonie za účelem usnadnění a rozvinutí schopností,  jako jsou komunikace, vztahy či sebevyjádření. Někdy stačí jen jediný správný tón, aby rozezněl celého člověka," sdělila zástupkyně ředitelky Základní a Praktické školy Svítání Markéta Hujerová.

Pokud si chcete vyzkoušet další zajímavý zážitek, máte nyní jedinečnou šanci. Co to bude? Jde o asistovaný nákup! Tuto službu poskytuje Stanislav Hladěna a  zahrnuje asistovaný nákup za přítomnosti odborníka na zdravý životní styl.

Vyhrajte zdarma asistovaný nákup!
Nevíte si rady při výběru vhodných a zdravých potravin? Ztrácíte se
v regálech hypermarketů? Tak využijte zdarma odborníka na zdravý životní styl, který s vámi provede vzorový nákup a současně vám vždy vysvětlí, kterou potravinu a proč je vhodné či nevhodné vybrat. Chcete-li vyhrát tento zážitek, odpovězte do pondělní desáté hodiny na e-mailovou adresu: martina.vosahlova@denik.cz na otázku: „Kdo službu asistovaného nákupu poskytuje?" Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, mobil a heslo: „Zážitky z Pardubic".