Vážení předplatitele Deníku, každý pátek vám přinášíme informace o nabídce poukázek z věrnostního programu ABO Bonus. Více na www.mojepredplatne.cz.

Po registraci do programu se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce, poukázky na slevy za služby. Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky našeho internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu jejich platnosti.
Chcete zažít něco mimořádného? Sledujte také nabídku zážitků ve věrnostním programu a na stránkách Deníku.

Pardubický deník
• Nabízí 1 – 3 vstupenky na muzikál DRACULA. Nejúspěšnější muzikál v historii České republiky se vrací v koncertní verzi! Koná se v Aréně v Pardubicích dne 21. 2. 2015 od 19 hodin.

• Nabízí slevu 100,- Kč z ceny za kosmetické ošetření v Kosmetickém studiu Vozábová, Smilova 319, Pardubice. Kosmetika nabízí péči o obličej, tělový program, péči o ruce a poprsí, SPA program, ošetření pro muže, svatební ošetření spolu s líčením, přírodní francouzskou kosmetiku GERNÉTIC. Registrovaní předplatitelé si mohou poukázku objednat na www.abobonus.cz nebo na tel. 602 194 004.

Hradecký deník
• Nabízí za zvýhodněnou cenu 100,-Kč výměnou za poukázku vstupenku na divadelní představení ŽARLIVOST do STUDIA BESEDA na sobotu 14. 2. od 19 hodin. Více na www.klicperovodivadlo.cz. Bližší informace na telefonním čísle 724 482 852

Jičínský deník
• Nabízí pro své předplatitele blok s dětskými motivy o velikosti A5, který věnovalo papírnictví Naďa Vondráčková, Lomnice nad Popelkou. Blok si můžete vyzvednout v redakci Jičínského deníku, Husova 48, Jičín. Poukázky si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz.
Bližší informace na telefonním čísle 602 489 213.

Rychnovský deník
• Nabízí vstupenky na divadelní inscenaci KLÁRA 3847 aneb PŘÍLIŠ MNOHO HVĚZD. Na představení vás zve SK Rabštejn, Kostelec nad Orlicí, 24.2.2015 od 19 hodin. www.skrabstejn.cz. Bližší informace na telefonním čísle 602 177 209

Orlický deník
• Nabízí skipasy na celodenní lyžování pro jednu osobu do SKIPARKU Červená Voda a SKIPARKU Čenkovice, www.skibukovka.cz. Bližší informace na tel. 608 174 054

Zážitek
• 2x celodenní skipas do skiparku Červená Voda a skiparku Čenkovice.www.skibukovka.cz. Délka tratí na obou stranách Bukové hory činí 8490 metrů!
Terény jsou vhodné jak pro vyznavače carvingového oblouku a také další pokročilé lyžaře, tak i pro rodiny s dětmi nebo začátečníky.

Regionální dárky
• Nabízíme knihy, tašky, termosky, sportovní trika, DVD, CD. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.