Vladimír Najman, 49 let,
Chrudim
Věřím, stoprocentně. Ale myslím, že to nebude jednoduché, obtížný podle mě bude hlavně ten páteční zápas s Rusy. Dalšími favority na medaile jsou pro mě Španělé a snad by se mohlo zadařit také Angličanům.

Petr Svoboda,   46 let,
Vysoké Mýto
Skončíme a pojedeme domů. Budeme rádi, když uhrajeme jeden bod s Řeckem. Myslím si, že jediné, co se ještě může stát, že překvapíme. Do Polska nepojedu.  Jel bych se podívat, ale to by tam musela být jiná sestava.

Michal Svatoš, 15 let,
Ústí nad Orlicí
Myslím si, že český tým žádnou medaili nezíská, letos na to zkrátka nemáme. Je to z toho důvodu, že generace Poborského nebo Nedvěda už nehraje. Budu určitě sledovat všechny zápasy a budu našim fandit.

Josef Pejchal, 32 let,
Pardubice
Bude to velice těžké, myslím si, že pro naše reprezentanty by byl již postup ze skupiny takovou malou medailí. Záležet bude rovněž na formě největších hvězd, a to našich i soupeřových. Pochopitelně budu držet palce u televize.

Martin Cíl, 42 let,
Pardubice
Postup ze skupiny bych bral jako veliký úspěch. Myslím si, že to bude maximum, co čeští fotbalisté na Euru dokážou. Pochopitelně ale budu držet palce u televize. Navíc jsem pevně přesvědčen, že úvodní duel s Rusy vyhrají!