Žena byla asi 160 cmvysoká, plnoštíhlé postavy, měla dlouhé tmavé vlasy vzadu sepnuté, snědou pleť, mluvila česky bez přízvuku. Na sobě měla světlou halenku skrátkým rukávem a světlé kalhoty. Vruce černé desky na písemnosti.
 
Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli přispět kobjasnění totožnosti ženy výše uvedeného popisu, aby se přihlásili na telefonní číslo 974 566 721 nebo přímo na linku 158.
Policisté by rovněž chtěli upozornit obzvláště osamoceně žijící starší spoluobčany, aby nepouštěli do bytu žádné cizí osoby. Pokud se vdomě provádí odečet vody, plynu a podobně, informace o odečtu bývá předem vyvěšena na nástěnce. Pokud někoho cizího do bytu či domu vpustíte, zkontrolujte zavření venkovních dveří a cizí osobu nespouštějte ani na okamžik zdohledu. Může využít například odchodu na záchod a odcizit vám finanční hotovost, nebo vpustit do bytu komplice. Viditelně odložené peníze, šperky či jiné cennosti přímo vybízí kodcizení. Nevytahujte rovněž před cizími lidmi ze skrýší peníze. Stanete-li se obětí například krádeže, neprodleně to nahlaste policistům a snažte se vybavit konkrétní detaily, které by mohly přispět kdopadení pachatele. Buďte všímaví a vpřípadě, že se vdomě pohybuje někdo cizí a chová se podezřele, nahlaste to raději policistům.