K incidentu došlo koncem května v Kauflandu v Polabinách. Žena si potřebovala při nákupu odskočit na veřejnou toaletu, avšak to ještě netušila, že ji čeká nechtěný sexuální zážitek. Když vykonávala potřebu na dámských toaletách, před očima se jí zjevilo mužské přirození, které vykouklo ze zdi kabinky.

„Žena vůbec netušila, že ji někdo sleduje, po chvíli dokonce zahlédla pánské přirození. Když se otvorem v jejím kabinkovém prostoru objevilo pánské přirození, byla v šoku, vyběhla pro pomoc a na podivného sexuálního delikventa upozornila zaměstnance,“ popsala policejní mluvčí Eva Maturová.

Podle svědků byl muž zhruba 175 centimetrů vysoký, štíhlé postavy ve věku kolem 25 let, měl delší tmavé vlasy po ramena, na sobě tmavé oblečení, na pohled ušpiněné rifle s nízkým sedem, zelenohnědý batoh, u kterého byly velmi povolené popruhy.

Ti však sousední kabinku našli prázdnou, muž, který měl potřebu ukázat svou chloubu, mezitím utekl. „Nejspíš několik minut před tím, vešel do vedlejší kabinky neznámý muž, zalamovacím nožem si 30 centimetrů nad zemí v oddělovací stěně připravil otvor o průměru 3,5 centimetrů a čekal na chvíli, kdy někdo vejde vedle,“ informovala Maturová.

Muži nestačilo se jen dívat, co se vedle odehrává, ale měl potřebu do dění ve vedlejší kabince vstoupit, a to dost nevšedním způsobem. „Kdyby zůstal jen u sledování, možná by o jeho činu paní vůbec netušila,“ konstatovala policejní mluvčí.

Tímto otvorem v kabinkovém prostoru veřejných WC se objevilo pánské přirození.
Muž na záchodcích vyvrtal díru pro své přirození, cizí ženě ho strčil pod nos

Záhadou stále nezůstává jen majitel prezentovaného údu, ale i důvod, proč si vyřízl díru takto nízko, nad čímž se ve velkém podivovali lidé na sociálních sítích.

Po pachateli, který je podezřelý z výtržnictví a poškození stěny toalety, policie stále pátrá. „Pokud víte, kdo by to mohl být nebo máte jakékoliv informace vedoucí k jeho zjištění, volejte polabinským policistům na telefonní číslo 974 566 701. Využít můžete i tísňovou linku 158,“ vyzvala občany Maturová.