Vše začalo oznámenou rvačkou. Obsluha herny na pomoc přivolala strážníky ve chvíli, kdy skupina hostů začala agresivně vystupovat proti servírce. Té se měl zastat jiný z hostů.

„Výjezdová hlídka oznámení potvrdila. V herně totiž strážníci nalezli zraněného cizince, kterého několik osob napadlo poté, co se pokusil zastat servírky. Útočníci měli muže napadnout kopy, pěstmi a k útoku měli použít i vybavení herny," uvedla mluvčí pardubických strážníků Lenka Uskobová.

AGRESOŘI NEČEKALI

Agresoři pochopitelně na místě na příjezd policistů nečekali, ihned po útoku se vyhrnuli ze dveří směrem k nedaleké řece.

„Napadený muž měl zakrvácený obličej, ruce, krk a oblečení. Na místo byla obsluhou přivolána záchranka, která muže převezla do nemocnice," dodala Lenka Uskobová.

ZBITÝ A JEŠTĚ HLEDANÝ

Spolu s ním tam ale museli jet i policisté. Ne, že by se jim něco stalo, ale ukázalo se, že zranění ze rvačky nejsou jediný problém, který zbitý muž má. Při kontrole totožnosti napadeného muže totiž policisté zjistili, že dotyčný je mimo Českou republiku veden v pátrání.

Strážníci pardubické městské policie se mezitím vydali pátrat po útočnících. Úspěšně.

„Výjezdová hlídka nalezla skupinku osob odpovídající popisu útočníků v Polabinách. Předali je přivolaným policistům, kteří si celý případ převzali k dalšímu šetření," uzavřela Lenka Uskobová.