„Naše hlídka byla přivolána do jednoho z bytových domů, kde bylo na chodbě větší množství krve. Tu jsme pak našli i na ulici. Od krve však byly také zdi okolních domů. Vše nasvědčovalo tomu, že se jedná o silně krvácejícího člověka,“ řekl nám k případu mladší strážník Roman Jovanovič, který se na pátrání podílel. Bohdanečští strážníci tak hned zahájili rozsáhlé vyšetřování, neboť zde bylo důvodné nebezpečí, že krvácející osoba může někde ležet v bezvědomí v důsledku velké ztráty krve.

V krátké době se však mužům zákona podařilo zjistit, že v jednom z místních barů se o sklenici pořezal slovenský občan, který pak podnik opustil a odešel neznámo kam. V nemocnici, na pohotovosti, na záchytné stanici, ale ani v zaměstnání či na ubytovně o muži nikdo nic nevěděl. Bohdanečští strážníci po zraněném muži pátrali téměř celý den, do akce museli dokonce povolat také své další kolegy, kteří měli volno.

„Zraněného se nám podařilo nalézt až navečer, kdy dorazil ke kamarádovi. Nejdřív prý skoro celý den prospal v lese. Naštěstí byl v pořádku,“ komentoval pro náš Deník celou událost vrchní strážník z Lázní Bohdanče Pavel Řehoř.